Pijete mlieko?

lucyy

chcela by som sa sppytat, ze v niektorych jedlach je mlieko, alebo smotana proste nevyhnutnost...ani tepene spracovane by sa nemalo konzumovat? do kolacov, polievok, ako slahacka...

machulka006

pipulienka - aby sa ti tá tvoja dcérka raz náhodou neskôr nerozpadla, aké bude mať krehké kosti... to vôbec nejete ani mliečne výrobky ani nič čo súvisí s mliekom?

pipulienka

Mlieko je JED.Nenavidim tie blbe reci o tom, ako prospieva zdraviu.A normalne ma to vytaca.Teraz najma ta reklama,co denne fici v mediach o zdravom piti mlieka.A najma tie krasne bilbordy s velkou kravou na nich.Je mi z toho zle.A najma ak si predstavim, kolko milionou dali na tie reklamy.Tiez som proti mliecnym desiatam na skolach.Preco to preboha tak nutia deti pit mlieko?Este stastie, ze moja dcera,hoci ma iba 7 rokov je taka mudra,ze ked som jej prisne zakazala pit to mlieko v skole,tak ho ani nepije,ale je mi jej luto,ked mi povie doma, ze vsetci na nu cumia ako na blazna,deti a ucitelky sa jej smeju,ze odkial to mame taku sprostost,ze mlieko skodi a nutia ju vypit aspon 1/2 pohara.Nastastie ho odmieta.Nechapem, naco to pretlacaju do skol.Vsak ved nech si kazdy pije doma kolko len chce mlieka,ked si mysli,ze je zdrave.To nikomu neberiem.Ale preco ja,ked som presvedcena, ze skodi a zakazem to pit mojmu dietatu v skole si z nas robia blaznov.A pritom vidim, ze ked som dietatu to mlieko vysadila pred 4-mi rokmi,tak odvtedy sme u lekara neboli.Ukazkovym prikladom bolo to, ked sme pred 1/2rokom isli s dcerkou ku jej lekarke,potrebovali sme iba sprievodny list na kozne oddelenie, tak jej detska lekarka ju ani nepoznala.Totizto ju nevidela vo svojej ambulancii uz 4 roky a kedze dieta za tie roky vyrastlo,nepoznala ju uz.Dovtedy pila mlieko pravidelne a ku lekarovi sme chodili ako na klavir.Takze som prisny odporca mlieka.Verim, ze pricinou chorobnosti mojho dietata bolo prave ono. A tiez ma nebavi sa s nikym rozpravat na tuto temu,nakolko ma kazdy povazuje za blazna,ked prehlasujem to, ze je to JED.Uz som na tuto temu uplne rezignovala.Nech si kazdy robi co chce.

annia

ja naopak, pijem mlieko. Velmi mi chuti. Dokonca mam radsej kysle ako sladke. A salky horuceho kakaa sa nevzdam za nic na svete :)

farmaceutka

Mlieko nepijem, je hnusne. Zdravotne problemy po nom nemavam, ale nechuti mi, takze sa mu vyhybam. A teple mlieko je vec, ktora najspolahlivejsie vyvola u mna vracanie, uz len pri tej predstave ma napina.

jalla

teraz som natrafila na tuto zaujimavu stranku reagujucu na aktualne propagovanie mlieka a mliecnych vyrobkov v skolach a domacnostiach
www.biospotrebitel.sk