Pijete mlieko?

kiki

Damian by som chcela vidiet sposob zivota tvoj a celej tvojej rodiny a tych, ktori maju dokafrane zdravie z mlieka. Ale ved jasne,prizant si chybu je tazke, najlahsie je zvalovat na nieco ine,vsak?:)

damian

nehasterte sa tu.

Sajfina, som rad, ze sa necitis byt chora aj ked pijes mlieko. Avsak, spominal som uz, ze telo a jeho imunita ma obrovsky znasat mnohe veci. U kazdeho to je roznorode - v zavislosti od vybudovanej imunity a inych faktorov (strava, pohym, psychika a pod.). Aj ked telo doposial mlieko znasa a podla vplyvu tych inych faktorov mozno aj nadalej znasat bude, je znacne riziko vycerpania imunity a ochrany proti vplyvu mlieka a riziko, ze to telo jedneho dna vzda. Vysledok moze byt velmi roznorody - od castych zapalov az po rak maternice/prsnikov alebo ine vazne choroby.

Uz som pisal, ze mam zial dostatok ludi, ktori mi pisu, ze po tolkych rokoch velmi dobreho zdravia, ZRAZU su tazko chori. Ja nestrasim, ale pisem tak, ako to je. Momentalne mam mladu zenu, ma 11 rocnu dceru. Mama bola doposial (31 rokov) vraj uplne zdrava, malokedy videla doktorov. A teraz? Snazime sa dostat z rakoviny konecnika. Na onkologii jej ponukali vyvod.

Takze takto nejako to je s nasim dlhodobym zdravim.

lenkaL

dakujem za odpoved Damian, ja mlieko tiez nepijem uz priblizne 2 roky, len som si nebola ista ohladom tych produktov z neho...

sajfina

mira a ty si myslíš,že keď pijem mlieko,tak musím byť chorá a odkial si spadla?ty ho proste nepijes,no tak ho nepi,mne je jedno a tebe moze byt jedno,ze ho ostatni pijeme

samko r.

Najlepšie mlieko je priamo od kravičky a to v akejkoľvek okrem pasterizovanej ale povedal by som aj prevarenej forme. Áno, ľudia pili mlieko od nepamati, však len v období nadvlády uhorska slovač žila len o chlebe, mlieku a zemiakoch. A nezomierali ako 3O roční.....