Pijete mlieko?

annia

tak takto vazeny... to co predavaju v obchodoch ani mlieko nie je... skor akasi biela voda ochutena... Pil z vas (tych co hovorite, ze je jed) skutocne mlieko? Stavim sa, ze ani neviete ako chuti! A otom, ze je jed, pcha... Viete kolko ludom pomohlo kozacie mlieko z rakoviny? Moju mamu nepoznate, ale urcite ste poculi o Adamovicovi!

mliekarka

ja som mlieko nikdy moc samostatne nepila skor ma z neho napina a okrem toho mi z neho zle travi, dokonca som z neho dostala kvasinky ked som ho nasilu pila zhruba jeden mesiac, radsej pijem kysle mlieko ktore je zdravsie..takze moc by som tu nevypisovala o nejakych zdravych rozumoch..

machulka006

ja viem, že si to napísala, ja len pre istotu... :)
okis...tak ty piť mlieko nebudeš, a ja áno...vybavená vec... :)
pekný večer

jalla

je v tom prilis vela penazi,aby sa proti mlieku nieco robilo,ale pre mna za mna,nech pije mlieko kazdy kolko chce,ale treba sa pozriet aj na negativnu stranku a neodsudzovat tych,ktorí su "ini",lebo to nerobia
a okrem toho,som jasne napisala,ze nanarazam na teba

machulka006

jalla - nie, nikdy som také "schopné" články nečítala, ja si zase myslím, že ak by to tak bolo ako ty píšeš, tak by s tým robilo možno niečo aj zdravotníctvo a určite by nebola propaganda na podporu konzumácie mlieka...
mlieko pijú ľudia od nepamäti, a nemám pocit, že by naše babičky trpeli kvôli tomu, že v mladosti pili mlieko...
ja konzumujem skutočne veľké množstvo mliečnych výrobkov , najmä kyslomliečnych, jogurty, jogurtové nápoje, syry... atď...
nie som tvrdohlavá, hlavne ma hneď nehoď do nejakého vreca a nezaškatuľkuj, jednoducho, toto je môj názor...

jalla

a snaz sa neurazat druhych,ja tiez mozem tvrdit,ze tio,ktori povazuju mlieko za skvele nemaju zdravy rozum a nerobim to,tak sa ukludni

jalla

no praveze takym ako si ty sa neda nic vysvetlovat,skus si nieco o tom precitat a potom tu pis a nie taketo bludne prispevky...

kiki

Och boze jalla ty si odkial prisla prosim ta? Neviem vobec ci ma vyznam vysvetlovat nieco ludom ako si ty, tak vazne rozmyslam ci sa o to aspon pokusit. Doteraz som si myslela, ze mlieko obsahuje vitaminy, je dobre na kosti atd (to myslim ze kazdy vie), ale ze by jeho nedostatok vazne uberal z rozumu...mm tak o tom si ma prave presvedcila ty.

jalla

ti,ktori ste zastancami mlieka:
myslite,ze keby priroda chcela,aby sme pili mlieko po cely zivot,tak preco neexistuju nejake mliecne pramene alebo tak ako voda nejake mliecne jazera apod???ved ked stvorila vodu,na ktoru sme odkazany po cely zivot,tak preco by nestvorila aj prirodzeny zdorj mlieka,keby bolo take zdrave a my by sme ho mali pit??ved ked stvorila ovocie,zeleninu,orechy,semienka,ktore uplne stacia pre zivot a ludia,ktori sa tym zivia(vratane mna) su zdravi,tak myslite,ze by zabudla na mlieko???asi to ma nejaky zmysel,ani mudre zvierata nepiju v dospelosti mlieko,len ludia vzdy vymyslaju nieco blbosti a beru kravam mlieko...mlieko pre ludi???ved je to chore,ale kazdy nech si robi,co chce a nech laskavo ti,ktori si myslia,ze je take prospesne,nech sa nenavazaju do tych,co su proti,maju ja to dovod.pekny vecer

jalla

machulka006:
to fakt nevies,co je v mlieku a co obsahuje,resp. neobsahuje?????ty nevies,ze prave ludia,co piju mlieko maju osteoporozu a malo CA v kostiach,to naozaj si nikdy necitala ani jeden schopny clanok,kde by sa pisala skutocna pravda????uz iba ta stranka,co som tu hodila ti moze dost objasnit urcite zalezitosti,ale ked je clovek tvrdohlavy(nemyslim konkretne teba),tak si nikdy neda povedat a stale bude abhajovat len svoje..
pipulienka:
robis skvelu vec a ver mi,ze raz ti za to tvoja dcerka podakuje:))len tak dalej