Pijete mlieko?

sajfina

ja mlieko pijem a je mi jedno,koľkokrát sem napíšete,že som alebo budem chorá,všetci koho poznám mlieko pijú a nie sú z neho chorí....a zaujímalo by ma,keď sa tak vyznáte,či jete mäso,ktoré je z hľadiska prenosu chorôb oveľa väčšie svinstvo,či jete jahody,ktoré sú jedným z najväčších alergénov,čo papkáte sóju a tofu,ktoré sú geneticky modifikované(i keď ja v GMO potravinách zlo nevidím)..hmm,mám pokračovať?...proste vo všetkých potravinách nájdete niečo,čo by mohlo byť potenciálnym karcinómom,...ale si uvedomte,že to,čo jednému človeku škodí,druhému pomáha,alebo na neho nemá žiadny účinok..tak sa zmierte s tým,že sú ľudia,ktorí mlieko pijú a sú zdraví...pekný dník a mliečku zdar

damian

Vacsina ludi na tejto planete mlieko NEPIJE. Tam, kde sa mlieko pije je omnoho viac civilizacnych ochoreni, aj metabolickych aj infekcnych.

Lolka

uz som si precítala nizsie takze jogurt a pochutinu si ako dás, ja nepijem az tak pravidelne mlieko a jem aj jogurt

jalla

kika: ja fakt nerozumiem tym tvojim prispevkom...aku chybu by si mal podla teba damian priznat,ze nepije mlieko alebo co???ty o com tu vlastne tocis???myslis,ze je jediny on a jeho rodina,co nepije mlieko??ja tak isto nepijem mlieko a aj tu pisu mnohi,ze nepiju a ked sme pritom,aky mas vlastne argument na pitie mlieka??coi je podla teba v nom take,ze by ho mali pit podla mozosti vsetci??lebo ja neviem o nicom takom,tak mi to ozrejmi a laskavo ta poprosim arugmentuj a nehadz tu prispevky bez hlavy a paty,ktore len urazaju