Pijete mlieko?

jalla

kika:
esteze si sa ozvala,uz mi "chybali" tie tvoje protivne komentare
a ak si si to,moja zlata, nevsimla,tak toto je forum,kde si kazdy cita a reaguje na co len chce
a mne je jedno,ake je alebo ake bude tvoje zdravie,ja nemam ziadny ABSOLUTNE ziadny ani zdravotny ani esteticky problem(lamave nechty,vyrazky,riedke vlasy a pod),takze som spokojna

kiki

Jalla moja zlata,prepac ze som ta menovite vynechala z mojho prispevku. Mna len zaujimalo, ako ten Damian zistil, ze tie zdravotne problemy co mal boli z mlieka. Ak ti to vadi, no tak prepac, ale nikto ti nekazal to citat a potom tu vyhukovat. Ja nikomu nekazem pit mlieko,pre mna za mna si ty, damian alebo hocikto iny, nech je a pije co chce, rovnako ako si budem ja jest a pit co chcem. Ale taktiez by som bola rada, keby ste takyto pristup mali aj vy-zaryti odporcovia mlieka. Ako som pisala,srdecne vam dakujem za vas zaujem a starostlivost o moje zdravie

jalla

sajfina:
myslim,ze je kazdemu jedno ako sa rozhodnes ohladom pitia mlieka,ale argument typu "nic mi nie je alebo ja som zdrava" neobstoji,pretoze ty nevidis do svojho vnutra,ale neboj,casom sa to prevali,aj ked telo ma velku regeneracnu schopnost a snazi sa poradit si nejako so vsetkym,ale raz to uz nezvladne...a toto sa tyka aj ostatnych nezdravych potravin...
a ja naozaj nepochopim..to sa tu "natahujeme" na tom nechutnom mlieku z obchodov,ktore je ziskane od krav stojacich v spine,bez pohybu vykrmovanych na kadejakych rastovych hormonoch a umelej strave??keby sme sa tu bavili aspon o skutocnom mlieku,kvalitnom,ake dnes este najdeme na dedinach a salasoch,tak este skor pochopim jeho zastancov,lebo aj napriek vsetkemu zlemu,co v nom je,chutovo sa neda porovnat s tym kupenym

sajfina

ale nebojkaj sa o mňa,nemám alergiu na nič,ani cukrovku...a neviem,kde som napísala,že ho pijem na litre???myslím,že keď vypijem pohár mlieka denne a zjem jeden jogurt,tak to litre nie sú...ale veď hovorím,mne je jedno,že mlieko nepijete a vám nech je jedno,keď iní pijú mlieko....samý odborník to tu je...

mira

Ja som tiež jedávala mliečne výrobky a mlieko dlhé roky, až raz .....

Tela má veľmi vysokú sebazáchovnú schopnosť. Ak do neho pcháme niečo, čo je nadbytočné, a vylučovacie orgány to nestíhajú vylúčiť, ukladá sa to na miesto, kde to najmenej prekáža v chode organizmu. U mlieka sú to hlavne nasýtené tuky.

Sú to dutiny, pod kožou, vo svaloch, reprodukčných orgánoch - takto postihnutý človek stráca schopnosť reprodukcie. Orgány životne dôležité ako srdce a tenké črevo prichádzajú na rad ako posledné. Keď ale príde rad i na tie, je stav už dosť poročilý a cesta späť o to ťažšia.

Mimi323

-odkaz odstránený-
Ak máš zaujem, tak si prečitaj toto a nepiť mlieko na litre. Ano aj ja mám vo svojom okolí ľudí čo pijú mlieko a v podstate im nič nie je len majú alergie, cukrovky...