Pijete mlieko?

SHAKTI

ANO- obcas, nie denne, asi tak raz- dva krat za mesiac - ako mam chut. Skor skuste preferovat jogurty, su vyzivnejsie ako mlieko. Napr. moj znami pil vela mlieka a bol zdravsi- nepotil sa napr. vobec!! ale je pravda aj ta ze mlieko neskutocne zahlienuje, neodporucam pre ludi s alergiami, este viac zhorsuje. Viete ono je strasne velikansky rozdiel, ked si zozeniete mlieko od nejakeho znameho ktory chova kravicku alebo kozu- kozie mlieko je zdravsie ako ked si kupite mlieko v obchode. Ono je to sposobene tak trosku aj psychologicky- tie kravy su v chovoch natlacene jedna na druhu a trpia a preto je to mlieko nie az tak dobre a zdrave- takisto ako aj napr. kuracie maso. Treba skusit, slepacia polievka zo sliepky od babky sa neda porovnat s tym ked si kupite maso v obchode. Ale samozrejme nie kazdy ma takuto moznost ale dnes sa opat dost preferuje BIO.

numero1

Suhlasim s Michalkou.Aj my pijeme mlieko denne,ci uz s cerealiami,alebo deti kakao a kolko krat nam pride len tak chut na neho,tak hocikedy cez den si dame pohar mlieka.Mlieko je velmi vyzivne a zdrave.

Mimi323

michalka, to sú ubohe reči čo píšeš. Presne to píšu kozmetické firmy, že každému vyhovuje niečo iné, ale veď nikomu nemôže vyhovovať ak je v kréme ropa, alebo parabeny!

damian

Ja som poznal chlapca, ktory kvoli svalom a posilnovaniu pil velmi vela mlieka denne a ochorej na leukemiu, na ktoru nakoniec aj umrel, ak teda neumrel na predavkovanie dexametazonom v nemocnici.

daky

ano pijem aj ja mlieko a dava mi to silu chut a dokonca aj stabilitu pri sporte takze
mimochodom mlieko pomahat spevnovat kosti takze odporucam pit

michalka36

pre DAMIAN. ja neviem, ci je spravne, aby si radila niekomu, koho vlastne ani nepoznas,ze nema pit mlieko a ine produkty. ved kazdy z nas je iny, kazdemu prospieva nieco ine, tak to nehadz do jedneho vreca. moje deti piju od malicka mlieko a su zdrave, nikdy nemali ziaden problem, snad, okrem nadchy. aj nase prababky pili mlieko a nic im nebolo. ja mam este prababku, ktora ma 98rokov a kazdy den vypije pohar mlieka.

damian

Dcerke davaj namiesto kravskeho mlieka trochu kozieho alebo ovsene alebo z nelupanej ryze. Hlavne ak pije vela kravskeho, coskoro mozu nastat zdravotne problemy.