Pijete mlieko?

hm??

Prave preto som ti pisala,ze nekric hop,kym nepreskocis.Kvoli tym nenormalnym davkam vitaminu C.Ja som za doplnky a vitaminy,ale nie v takych nenormalnych vysokych davkach.Ale ja ti to neberiem.Ked si presvedcena,ze ti to pomaha,tak si uzivaj co chces.Vsetkeho vela skodi.

Mimi323

No veď jem 10 000mg vit. C! Lekári odporučaju 500mg denne. Možno ani toľko nie. Keď pominie zima, tak budem jesť len 3000mg.
Okrem toho si každý deň dávam 50mg zinku, selen 200mg, železo, vit. E 200mg, pupalka, yam, kyselina listová a probiotiká raz za týždeň.

Mimi323

tak nekrič. Ja chorá nebudem, lebo viem, aké doplnky mám jesť. Antibiotiká som nebrala už 10 rokov a ibalgin tiež. Len tie "škodlivé" vitamíny.

Mimi323

Vieš čo? Tak ti poviem celú zimu jem okrem zinku selénu, vit. E....aj 10 000mg vit.C podľa toho by som mala mať problémy so sebou. Všetci okolo mňa majú chrípku, 40 stupňové teploty, sú prechladnutí, aj som bola pri chorej neteri celý týždeň. je zaujímavé, že ja ani len nesoplím. A to som bývala každú zimu niekoľkokrát chorá, takže imunitu som silnu nemala.

hm??

Davam to do tem,ktorych sa to tyka,nech si ludia precitaju aj odborne stanovisko.Je to velmi zaujimavy a poucny clanok.