Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pijete mlieko?

lucka

ja mam 14 :D a naposledy som bola chora pred 4 rokmi :D... a neberiem ziadne vitaminy ani nic :D pomerne zdravo sa stravujem :D a cvicim jogu :D tiez som casto na cerstvom vzduchu :D a mlieka pijem najmenej pollitra denne, takze vedci mozu ist do ... su to vsetko len dristy :D

Mimi323

prací prášok nekupujem v drogérke, mám ekologický, prostriedok na umyvanie vane, umyvadla tiež, môžeš s ním poumývať dokonca taniere. To Cečko čo mám, neje žiadna chémia, dávam si na to pozor,je to prášok, je to čistý askorbat sodný s trocha zinkom, magneziom calciom. Ešte niečo?

Mimi323

Michalka, zubnú pastu mám bezfluorovú, bezmentolovú - čisté bylinky, vlasový šampon - prírodný bez sodium laureth sulfate, sprch. gél tiež prírodný, ako tel. mlieko používam extra panenský kokosový olej - dá sa dokonca aj jesť, takže je neškodný, takto by sme mohli pokračovať ďalej...

michalka36

Mimi323, ja naivna rozhodne nie som. ale uz ked si odbocila od temy, tak ti poviem, ze vsetko je velky biznis a snad skoro vsetko je skodlive. napr., uz len rano, ked vstanes, tak si zacnes cistit zuby skodlivou chemiou-kefkou, za nou nasleduje pasta, sprchovaci gel, tel. mlieko a mohla by som tu pisat az do rana. takze zial, nemame na vyber.a tak, ako mlieko alebo akakolvek potravina, prasok na pranie, ci televizor nam skodia, no predsa su pre nas zivot potrebne. aj tie vase pseudovitaminy su sama chemia a jeden obrovsky biznis!!

Mimi323

Michalka, je to veľký biznis, tak to nezakážu. Si troška naivná. Vieš koľko je škodlivých vecí a napriek tomu to nezakážu, ale naopak, pretlačia to ako povinnú vec.

michalka36

DAMIAN, keby mlieko bolo tak strasne-hrozne skodlive, ako ho Ty prezentujes, tak by ho zakazali. Myslim ze ked sa clovek starvuje striedmo a neprehana to s nicim, tak mu to uskodit rozhodne nemoze. a skor si myslim, ze Vam uskodia tie synteticke tzv. vitaminy,ktorymi krmite svoje zaludky.

damian

Nehadajte sa ale diskutujte, prosim.

Bezpecne davky vit C su az do davky 300 g denne teda 300.000 mg. NIKDY sa az do tejto vysky nevyskytla ziadna toxicita, ale naopak, terapeuticky ucinok.

Davka 10000 denne je uplne normalna, hlavne pre tehotne zeny je tato davka velmi potrebna a uzitocna ako pre zenu tak aj pre dieta. Dr Bukovsky nema, zda sa mi, ponatia ani o tom, ako sa vit C produkuje, nie to este o skutocnom terapeutickom ucinku. O tom ale viac pisat v tejto teme nebudem. Na to mame temu o vitamine C.

damian

Shakti, mlieko bolo kedysi zdravie, ale nikdy nebolo zdrave pre cloveka. Nasi predkovia ho pili, ale pili ho cistejsie, jedli a pili vela fermentovanych vyrobkov z mlieka (probiotika), jedli vela PLODOV a to vyvazilo mliecny syndrom, ktory sa coraz viac u ludi (zial najma deti) prejavuje.

Strategia kapitalizmu je nasledovna - liat do deti litre mlieka aj napriek tomu, ze skutocne a nezavisle vedecke studie idu proti tomu. A kedze telo deti je potom prekyslene a nachylne na infekcie, treba podla nich ockovat (podla dalsich pochybnych a manipulativnych studii), co len dalej nici imunitu a toxikuje deti. A tak to ide dookola a deti su coraz viac chorlavejsie, to nemoze nik popriet, lebo je to tak.