Pijete mlieko?

farmaceutka

To, ze si nikdy netrpela vaznou chorobou znamena, ze si alternativnu medicinu NIKDY nevyuzila. Do alternativnej mediciny rozhodne NESPADA kazdodenna konzumacia ovocia a zeleniny, to nie je medicina, to je NORMALNA STRAVA. Neviem, medzi akymi ludmi zijes, ja mam vo svojom okoli ludi, ktori normalne konzumuju aj ovocie a zeleninu. A to, ze nie si chora, urcite nie je vysledkom alternativnej mediciny, kedze si ju nikdy nevyskusala :-D

tak je

severanka:
ja nepznam, tvoj denny jedalnicek,niekto je ovocie a zeleninu,ale popritom sladkosti,rychle jedla,necvici,...a pod.ja nemozem vediet,co ty robis zle,ale viem,ze ja robim tak,ze nemam ziadny problem

severanka

tak je: a kde nastala teda chyba u mňa, ak čerstvé ovocie a zeleninu jem denne a mala som zdrav. problémy, relatívne vážne?

tak je

fakt je este raz si precitaj,ze som NIKDY netrpela vaznou chorobou-toto je fakt,lebo ja som za alternativnu medicinu,takze sa nemusim liecit z nicoho a isteze,keby nebolo tolko doplnkov stravy v lekarnach,tak by ludia viac dali na jedenie ovocia a zeleniny,ale ked vsade mas vitaminy,stopove prvky v podobe "doplnkovej stravy",tak jasne,ze mnohi zabudaju,ze treba jest aj cerstve ovocie...

severanka

ta je: myslím, že farmaceutka je naozaj odborník, netreba to dávať do úvodzoviek... alebo jej len závidíš?

severanka

tak je - ja jem jablko každý deň - už niekoľko rokov, naoučila ma to mama, keď som bola ešte soplavá základoškoláčka, že ovocie treba konzumovať každý deň, a dodržiavam to
... ale na druhej strane aj mlieko pijem každý deň... a nemyslím si, že to že ješ ovocie a zeleninu ťa nejak zachránilo pred chorobami asi máš len šťastie a dobrú imunitu, ja som zdrav. problémy mala a tiež jem veľa ovocia a zeleniny a pijem veľa bylinkových čajov... a nemyslím si že na vine bolo mlieko...

farmaceutka

A z akeho ochorenia si sa vyliecila alternativnou medicinou? a konkretne ktorym smerom alternativnej mediciny? Uvadzaj fakty, ok? Jablko je sucast kazdodennej stravy, ale tazko mozes obvinit klasicku medicinu z toho, ze ich ludia nejedia, alebo snad ano?