Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pijete mlieko?

radca

Farmaceutka, Severanka

sucasna medicina ma svoje plusy aj minusy.Ak sa pozriet na toto forum tak zistite,ze lieky vacsine ludi nepomahaju. Medicina je dobra v chirurgii a pri akutnych stavoch pri zachrane zivota. Na vsetky ostatne stavy je skoro nepouzitelna.Preco? Ludske telo je velmi zlozite na to,aby mu dokazal pomoct nejaky zazracny jednozlozkovy liek,ake predpisuje lekar.Byliny a vytazky tuto potrebu splnaju ovela viac.

severanka

tak je: nič v zlom - ale sama si povedala, že ľudia si radšej dajú tabletky ako jablko a ak som dobre pochopila aj ty vitamin C,Zn,Se,Fe berieš pravdepodobne v tabletkách, asi som ťa teda nepochopila... :(
tie bylinkové čaje pijem aj ja... :)

farmaceutka

No a kde je ta alternativna medicina? osobne v lekarni tieto pipravky odporucam a predavam, ale necitim sa byt vykonavackou alternativnej mediciny...

severanka

tak je: naozaj neviem, v ktorom príspevku kto na teba ako útočil...snáď môžme mať iný nýzor ako ty, snáď nám to je dovolené... ale to , že niekto s tebou nesúhlasí , neznamená že ťa utláča a útočí na teba...

farmaceutka

Najjednoduchsie je pri nedostatku argumentov vyhlasit ostatnych diskutujucich za "trapnych" a ze sa "navazaju". Tak cakam na normalny prispevok do diskusie.

severanka

tak je: takí ako ty, sú najlepší... človek normálne diskutuje, má vlastný názor, a opačná strana sa oduje, urazí , cíti sa nejaká utláčaná... zaujímala ma tá prevencia... a to, že jedálniček nie je alternatívna medicína, to snáď si vedela aj sama, nie? tak čo si nervózna? nikto sa do teba nenavážal,len sme si chceli ujasniť pojmy a dalej nás zaujímala tá prevencia... mňa osobne seriozne vážne...

farmaceutka

A kedze pises, ze si vyskusala alternativne medicinu ako prevenciu, tak napis ktoru konkretne.
Ja ako prevenciu okrem zdravej zivotospravy uzivam uz niekolko rokov selen, zinok, probiotika, prilezitostne koenzym Q10 a resveratrol, magnezium a vit. skupiny B pri zatazi (atestacia) a ine veci.
Tak teda co ty?