Pijete mlieko?

severanka

skvalitní život? ak "život" na cintoríne považuješ za kvalitný tak prosím... ak sa nevyliečiš, to znamená že ťa rakovina premôže časom... takže o akom kvalitnom živote ty hovoríš?

severanka

ta je - nemá to zmysel... ty, a tebe podobný, čo sem prispievate, ste totálne zaujatý, máte v hlave len jedno jediné - presvečiť ľudí o tom, že všetko je zlé, všetci nám škodia, celá medicína je úplne zlá, ... aký by malo zmysel ti teraz napísať, že áno poznám takých ľudí? verím tomu, že by si mi napísala že mám ešte pár rokov počkať a určite sa to dotyčnému vráti... vieš koľko ľudí skúšalo alternatívne spôsoby liečenia a zomreli? nemysli si , že prírody je všemocná, a sú veci s ktorými si žiadne činsko-indické medicíny neporadia... a stále pripomínam - matka aspon dvoch detí s rakovinou prsníka určite nebude mať najmenši záujem na sebe skúšať rôzne alternatívne veci ale radšej sa vydá cestou chemoterapie lebo vie, že chemoterapia vyliečila dalších XY ľudí... tiež by som neskúšala či bylinky zaberú alebo nie... nejaký ten pud sebazáchovy predsa musí existovať...

tak je

pre severanku:
pokial viem,je tolko knih,zapiskov a ludi,ktori poznaju tajomstva byliniek a cinskej mediciny,ze je najmensi problem zvolit vhodnu kombinaciu byliniek a aj ked sa nevyliecis,ale aspon sa ti skvalitni zivot viac ako ked podstupis chemoterapiu
ale myslim,ze povodne bola zalozena tema o mlieku...

tak je

tak ver tomu,ze experimentovanie s bylinkami ma viac uzitku ako sa dat na chemoterapiu,to radsej zomriem ako mat znicene cele telo...a ty vies o pripadoch,ze sa tych XY ludi aj vyliecilo a uz sa to nevratilo???no bolo by fajn sa s tym podelit,lebo ja viem len o tych,ktori uz nie su medzi nami alebo umieraju alebo sa im rakovina opat vratila...

tak je

severanka:
a inak vobec od veci tu motas ludi z Afriky,lebo ta rozculuje ako sa o danom jedle vyjadrujem..aj mna rozculuju ti,ktorym je lahostajne zabijanie zvierat a tvrdia,ze ved na to su!a tiez to sem nepletiem a este raz zdoraznujem,ze pre mna ako cloveka,ktory ma na vyber,co da do ust je dost podstatne,aku ma jedlo vyzivovu hodnotu a nebudem jest vsetko,co vidim len preto,ze ludia v Afrike nemaju,co jest

severanka

tak je - a ako je potom možné, že chemoterapia dokázala vyliečiť XY ľudí...?
a samozerjme, nikto ťa nenúti sa o mlieku, mäse a pod. vyjadrovať v superlatívoch ale humusom by si to nazývať nemusela... netvrdím, že nás ako ty píšeš "medicína ľudí" vylieči lepšie ako medicína prírody, ale kto už by len chcel experimentovať s bylinkami a čínskou medicínou a pod. v predposlednom štádiu rakoviny? btw, keď vymysleli chemoterapiu, nemyslím, že ju vymysleli za účelom vyhubiť ľudstvo...

tak je

severanka:
ja nemozem za situaciu v Afrike a to,ze som taketo "jedlo" nazvala humusom je preto,ze ja si mozem vybrat to,co jem a je mi luto tych,ktori to stastie nemaju,ale to neznamena,ze sa o tom budem vyjadrovat v superlativoch.
a co sa tyka chemoterapie...ty vies vobec,co to je???ty si nazoru,ze "medicina ludi" nas vylieci lepsie ako medicina z prirody??keby clovek od zaciatku dbal o svoje zdravie,nikdy by ani nemusel riesit chemoterapiu,ale ked uz to nechal zajst tak daleko,tak asi je rozumnjesie verit prirode,ktora nas stvorila ako ludom,ktori sa len snazia napodobnit prirodu a zatial vo vacsine pripadov velmi nestastne pre cloveka-chemoterapia je o peniazoch,nie o ludoch

severanka

damiana nič v zlom,ale chemoterapia vyliečila niekoľko tisícok ľudí... vďaka chemoterapii prežili... a osobne si nemyslím, že človek s rakovinou by dobrovoľne na sebe skúšal rôzne alternatívne druhy liečenia, proste každý človek s rakovinou sa chce liečiť overenými spôsobmi, spôsobmi, ktoré pomohli XY ľuďom, vyliečili ich... :(

damian

Severanka, napisem len 2 priklady o tom, ako lekari vedia, ale nepovedia.

Prvy priklad mas tu na -odkaz odstránený- Onkologovia vedia o tejto a podobnym studiam. Ved v Madarsku sa tiez hovori o 2 % ucinnosti pri chemoterapii a o tom, aky je to hnus zakerny a nebezpecny a ze sposobuje metastazy rakoviny, je vec znama uz oddavna.

Dalej, v onkologii robia vysetrenie PET, pricom do pacienta nalievaju radioaktivnu glukozu, ktora potom vysvieti miesta, kde je rakovina, kedze v mieste rakoviny prebieha tzv hypermetabolizmus glukozy - alebo inac, rakovina zerie cukor/glukozu vo velkom. Je teda nadovsetko JASNE, ze oni vedia, ze cukry a jedla premienajuce sa na glukozu (zemiaky, ryza, obylniny a pod), vo velkom vyzivuju predovsetkym rakovinu, ktora potrebuje asi 15 x viac glukozy ako zdrave bunky. A aj tak maloktory onkolog upozorni pacienta na to, aby sa vystrihal pred sladkym jedlom a jedlom z vysokym glykemickym indexom. Ba mnohi onkologovia (ako sa mi mnohi xori stazuju) este kricia na pacienta, ze naco dieta, jedzte tak, ako doteraz! (Inac povedane, dajte telu to, co rakovinu najviac vyzivuje).

A to su len 2 fakty.

Teda, aka paranooooooja? Smutna pravda je to, nie paranoooooja.

damian

Severanka, To su fakty. Najdi si,ako vznikla sucasna edicina a za akych okolnosti a preco vznikl a ako a preco vznikli farmaceuticke spolocnosti.

Pravda je omnoho horsia, ako som to napisal. Ja sa totizto dost krotim.

A chudaci lekari, nie vsetci nam chcu zle, niekolko vynimiek sa snazi pomoct a mnohi sa aj odklanaju od chemie, ako len mozu. Ale vacsina ide s prudom a mnohi, ak ked VEDIA, ako skodia, skodia dalej, lebo inak by stratili chlebik.