Požadovaná funkcia je prístupná iba pre administrátorov

Pijete mlieko?

severanka

whee_ee - podľa mňa je už z teba len škrupina :D vnútri už neostalo nič, lebo si si to nechala vyžrať mliekom :D neeeeee, nebudem ironická ahnusná, nebudem ironická a hnusná,nebudem ironická a hnusná, nebudem..................

whee_ee

ja mlieko pijem a citim sa skvelo!:D lepsie ako ked som ho nepijavala, musim uznat.takze ma teraz zakopte pod ciernu zem ze to su len moje pocity a vznutra som už davno zhnita:)

severanka

damian - mámt o brať tak, že lekári nám vlastne chcú zle? že celý farmaceutický priemysel nám chce zle? myslím, že toto hraničí z paranojou...

damian

NIEKTORI lekari mlieko odporucaju, to je pravda. Je to ale vdaka ich nekompetentnosti a vdaka komunistickej a farmaceutickej akademii, ktora ich vychovala. Farmaceuticky priemysel tiez propaguje mlieko ako zdrave? Preco ho propaguju? Lebo vedia, ze ludia su chorlavejsi vdaka mlieku a to znamena pre nich ZISK z liekov. Tak PRETO. To su jednoduche ekonomicke rovnice, kde do tych rovnic patri aj nase zdravie.

damian

ANO, bielel jogurty, cmar, tvaroh su z kravskeho mlieka, ale su fermentovane probiotickymi bakteriami, ktore znicili mnohe zle veci z mlieka a probioticke bakterie su pre cloveka prospesne. PRETO, kysle mliecne produkty su uplne iny material ako len mlieko a tavene syry. (Inac, tavene syry su 10 x horsie ako to mlieko, ved na kilo taveneho syra treba 10 litrov mlieka a to je obrovska koncentracia).

damian

Lolka, migreny maju len maly suvis so stresom. Migreny suvicia s napnutymi cievami (nieco ako krce ciev), ktore je treba uvolnit. V knihe metaboickej mediciny sa na prvom mieste kaze vynechat kravske mlieko a syry.

Moj brat ked mal 11 rokov mal velmi vazne migreny. Bol aj na neurologii v Kosiciach. Nik nevedel preco ich ma a poslali ho domov bez vysledku, bez napravy. POtom nejaka starsia pani povedala mojej mame, aby brat pil kozie mlieko a vravim vam, akoze som Damian, behom mesiaca migreny prestali a NIKDY viac ich v zivote nemal. Teraz je ale otazne, ci migreny prestali vdaka koziemu mlieku alebo preto, ze vylucil kravske.

severanka

tak je: pre psychický pocit? choď do Afriky a skús im to povedať... že im to pre psychický pocit chýba... že nech si vsugerujú, že sú najedení nejakých bopotravín... veď ťa ukameňujú... ty sa preber... čo tu píšeš a ako sa hlavne vyjadruješ... mne je úplne jedno čo ješ, ale o potrave nikdy nehovor ako o humuse... to mi vadilo

severanka

tak je : nezoslala som žiadnu kliatbu, čo sme v stredoveku? bosorky už nie sú... ale ver, že sa ti to raz vráti... kľudne to nejedz, al enazývať to humusom, ak je na svete niekolko milionov ľudí ktorí nemajú čo dať do úst, tak to je dosť odvaha... vadilo mi len to, ako si to nazval/a... pretože si nevážiš, že ty máš to šťastie si ešte aj vyberať čo zješ a čo nie... a miliony ľudí by vraždili za ten tvoj "humus"...

kikina

Všetko je v dnešnej dobe nezdravé... tak z čoho máme žiť? AJ ja sa prikláňam k tomu, že táto téma nemá zmysel.
Damian a Kosa, pekne od vás že sa tak staráte čo jete, ale myslím že takú silu vynechať toľko potravín ako vy má len málokto.