Pijete mlieko?

tak je

ste trapne obdive,stale svoje dookola,tak si ostante pri tej svojej unohej ortodoxnej medicine...
ja nepotrebujem,aby sa tu 2 supy do mna navazali,toto ma byt forum o zdravi anie utocit tu jeden na druheho,nema to tu uroven

farmaceutka

Tak sa podel so svojou skusenostou s prevenciou, akej chorobe si predisla a akym sposobom, ktorym konkretnym postupom alternativnej mediciny?
ovocie a zeleninu nespominaj, to je absolutne bezna vec nenaleziaca do alternativnej mediciny.

farmaceutka

Jedlanicek NIE JE ALTERNATIVNA MEDICINA, tou su netradicne LIECEBNE POSTUPY, a kedze si ich nikdy nepouzila, tak o com to je..?
Zdrava zivotsprava NIE JE alternativnou medicinou.

tak je

a nemusim byt len chora na to,aby som "vyskusala" alternativnu medicinu,existuje totiz nieco take ako je prevecnia,ale to vam asi nic nehovori

farmaceutka

Ved prave, neda sa diskutovat o niecom s clovekom, ktory NIKDY nevyuzil nieco, o com rozprava.. Vlastne nechapem, ako moze niekto vobec nabrat odvahu o tom hovorit, ked ani nevie o com... Akoby som ja isla diskutovat o stavani panelovych domov, pretoze v jednom takom byvam...
A najma-este stale neviem, kde konci klasicka a kde zacina alternativna medicina...

tak je

farmaceutka:
nechaj si svoje komentare typu,ze som nikdy nevyskusala alternativnu medicinu,ked nepoznas moje denny jedalnicek a to,co ja denne pre svoje zdravie robim,je to dost trapne hrat sa na vesticu,mna tiez nebavi vsetko vypisovat

severanka

farmaceutka : inak máš pravdu - jedno jablko denne sa nerovná alternatívnej medicíne, a ak niekto v živote nebol chorý tak tú alter. medicínu asi ťažko využil...

severanka

Mc Donaldy nenavštevujem, bola som tam raz a stačilo mi na celý život, aktívne som niekoľko rokov tancovala, sladkosti jem - a čo? to spôsobilo moju chorobu myslíš? kto si nedá občas niečo sladké? neverím tomu, že ty nič "zlé" neješ... žiadne čokolády, sladké pečivo, zákusky...samozrejme, že sa tym neprežieram ale kto si občas nedá? a pochybujem, že kvôli tomu sme chorí...

farmaceutka

Tak je-konecne pochop, ze zdravy zivotny styl sa nerovna alternativnej medicine, boze moj. Aj kazdy lekar klasickej mediciny ti povie, ze mas jest ovocie a zeleninu a spotrovat a podobne, presne tak isto, ako ti to poradi nejaky saman, alebo lekar-homeopat, alebo hocikto iny.