Pijete mlieko?

tak je

farmaceutka:
a myslis,ze preco som nikdy netrpela vaznou chorobou??asi nieco na tej alternativnej medicien bude... ja si strazim svoje zdravie a co sa tyka toho jablka,je sucastou nasho kazdodenneho jedalnicka,ale kto to v skutocnosti aj dodrziava??uz len z mojho okolia viem,ze velmi biedne mnozstvo ludi a prirovnavat jablko ku vzduchu....ale ty budes aj tak svoje,lebo ty si "odbornik"

farmaceutka

Okrem toho jablko nepovazujem za alternativnu medicinu, jablko je normalna a bezna sucast kazdodennej stravy. Ak budeme za "alternativnu" medicinu povazovat zivotne dolezite sucasti pre zivot, potom neda absolutne k tomu zaujat nejake stanovisko, pretoze je to cele nezmysel. To akoby sme tvrdili, ze vzduch je alternativna medicina a kto ho nedycha, zahynie, aj ked sa onho bude starat klasicka medicina. Bodaj by nezomrel a bodaj by v tomto pripade neslavila "alternativna medicina", cize vzduch, 100%ny uspech :-D

farmaceutka

Keby bola alternativna medicina tak velmi ucinna, ako to propaguju ludia, ktori sami netrpeli tazkou chorobou, potom by sa vsetci liecili "alternativne" a z "alternativnej" mediciny by sa stala medicina klasicka a z klasickej "alternativna". Osobne ale nedokazem posudit, kde su hranice klasickej a kde alternativnej mediciny, napriek tomu, ze som clovek od fachu. Preto by ma velmi zaujimalo, KTO je schopny urcit, kde konci klasicka a kde zacina alternativna medicina..?

severanka

pohodlnejšie je zjesť tabletky ako jablko? a toto vyplynulo z akej štúdie? :D mne je napríklad pohodlnejšie si dať jablko ako šumivé Cčko... ale aj tak si nemyslim, že chemoterapia je taká zlá ako tvrdíš...

tak je

a ludia sa nevrhnu do narucia alternativnej mediciny,lebo to nie je take pohodlne zjest jablko,ale je jednoduchsie napchat sa tabletkami a zapit ich a na tom je cela medicina postavena-na pohodlnosti ludi,ktorym je jednoduchsie mat na vsetko tabletky

tak je

ja sa nenervacim a neviem si predstavit ako by ottodoxna medicina mohla stavat na alternativnej,jedine,zeby si kupili vsetky predajne ovocia a zeleniny a postavili si na tom nejaky monopol a okrem toho,bylinky,ovocie,zeleninu a pod. dopestujes aj doma,takze by to nebol az taky vyhodny biznis

severanka

keby alternatívna medicína bola naozaj taká dokonalá a bezpečná a 100%tná, tak by sa celý medicínsky biznis postavil na tom...veď nie je problém biznis postaviť na hocičom, a keby to naozaj bolo také bezpečné a 100%tné, ľudia by sa bez obáv vrhli do náručia alternatívnej medicíne...

severanka

:) nenervač sa... chemoterapia vyliečila mnoho ľudí, ktorí sa potom dožili kľudnej staroby a zomreli na niečo úplne iné... ty sa troška poobzeraj okolo seba a neštuduj toľko, a možno pochopíš...

tak je

a ty myslis,ze chemoterapia ta zachrani pred cintorinom skor ako bylinky a alternativna medicina???no tak s tebou sa uz fakt nemam o com bavit,si nieco nastuduj a potom tu hadz prispevky