Pijete mlieko?

tak je

severanka:
tak o tom som este nikdy nepocula a zaujimam sa o vyzivu,takze som sa nikde nedocitala,zeby bolo mlieko prospesne...

radca

Severanka,

psoriaza je autoimunitne ochorenie.Prejavuje sa na kozi.Zapal,alebo narusenie bunkoveho metabolizmu vedie k rakovine.

severanka

ryby zase patria medi kyselinotvorné, ale už som počula aj to, že ryby sú nesmiere dôležité a obsahujú vea cenný látok... kks, asi si to hodím, lebo fakt neviem čo teda mám a čo nemám jesť...

severanka

tak je: vieš čo je úplne zvláštne? že mlieko sa zaraďuje medzi zásadotvorné potraviny, ale už som sa v tejto téme dočítala aj to, že z mlieka je rakovina...

tak je

dieta zije uz v matke,co konzumuje ona,dostava sa aj do dietatka a tak isto konzumuje stravu,ktoru mu da matka,ono nevie,co konzumuje,deti rakovina zialbohu neobchadza,jedia vela sladkeho,piju kravske mlieko,ked im rodicia daju a pod.takze ano-aj rakovina je sposobena stravou a odbornici na vyzivu sa zhoduju,ze az 90% chorob je sposobenych zlou zivotospravou

tak je

rakovina by v zasaditom prostedi neprezila,ale vacsina onkologikcych pacientov o tom ani netusi,ked je spravna vyziva,tak tam choroby nemaju sancu

radca

Severanka,

psoriaza je autoimunitne ochorenie.Prejavuje sa na kozi.Zapal,alebo narusenie bunkoveho metabolizmu vedie k rakovine.

severanka

takje: dúfam, že si to nemyslela tak, že človek si rakovinu privoláva svojou stravou... je jasné, že sú formy onkologických ochorení, ktoré sa stravou ovplyvniť dali, ale prepáč, také 4 ročné dieťa na onkológíí si to akou stravou spôsobilo?

tak je

no ano su rozne formy a je len na cloveku,do akeho stadia svojou stravu a sposobom zivota zajde,ale chemoterapia urcite nie je ucinnejsia ako priroda a moze tu prist hocijaky odbornik a pisat,ze je..