Pijete mlieko?

damian

Musska, tak je len dufam, ze chodis na vysetrenie prsnika pohmatom a nie mamografom :-(

Severanka, mam lekara ortodoxneho, ku ktoremu by som iste nesiel (som zaregistrovany z administrativnych dovodov), ale isiel by som k lekarovi riadnemu metabolickemu, ktorych tu mame chvalabohu zatial dost. To je v pripade, ze by som si nevedel pomoct sam. Ale aj pojem "tazka choroba" chapeme aj ja aj Ty inak.

musska

ehm..a viete ze co ma stve tiez? bohuzial sa stava, ze vam nic nieje, zavitate na jednu peknu preventivku a vam najdu vselico, zacnu tlacit lieky, z ktorych budete mat dalsie problemy a dalsie a pekne krasne doja poistovne:)a pacient castokrat ani nevie,ze papa lieky zbytocne..stretla som sa aj s tym,.aj ked je jasne,ze to nemusi byt pravidlo.. Ja mam uz nakoniec fajn gynekologicku, na neustale infekcie mi miesto liekov naordinovala chlorellu, probiotika, prisne zakazala papat sladke a tak podbne a som OK,..a nestava sa pravidlom,ze vzdy ked dojdem s problemom mi hned aj nieco predpise, co sa predtym stavalo stale,..
A co sa tyka teraz tych roznych chorob a napchavanims a antibiotikami, lekari castokrat predpisuju ATB aj pri zapaloch sposobene virusmi, .. coz je uplne zbytocne, to asi viete:).. No je asi najlepsie k lekarom nechodit, ale kedze moja mamca zomrela starsne mlada na rakovinu prsnika, mam strasiaka v hlave a preto na preventivky chodim velmi pravidelne, lebo sa bojim,..u nas v rodine sa totiz na nic ine ako na rakovinu neumiera.

radca

Farma,

ziadne garancie nepotrebujeme, su zbytocne a od cloveka na nespravnom mieste.Ti ludia z toho ziju a ich svedomie je asi vykupene peniazmi. Podstata lekarskej prace je nezavisle nemoc posudit a predpisat lieky.Uznavam, ze dneska je cely system chory,ako spomenul uz RNG,Velmi zlym prikladom su nasi politici, ktori si vobec neuvedomuju,ze jeden nemoralny cin politika,ktory vyjde na svetlo bozie,vyvola 1000 podvodov medzi obycajnymi ludmi,vratane lekarov.Chyba je nesnazit sa to zmenit a na to vela ludi doplati.

farmaceutka

O nejakych rezimoch sa tu bavit nebudem, to je zbytocne.
Pokial ide o dilerov, hovorila som o tomto jednom konkretnom pripade-konkretne o kalciovom sirupe. Mozem garantovat, ze s kalciovym sirupm dileri nechodia.
Co sa tyka nejakych prednasociek a prachov pre lekarov, o tom dobre viem. A vedia to aj pacienti, kedze lekari maju tu drzost, ze dilerov prijimaju PREDNOSTNE pocas ordinacnych hodin na ukor casu venovanemu pacientovi. Cest vynimkam (ale aj take existuju).
Ja osobne by som nebola schopna robit ziadneho dilera, lebo ritolezectvo a podplacanie doktorov su mi neuveritelne proti srsti.
Dohovorila som.

damian

Najlepsie k lekarom nechodit, ako ja a Kosa, badatel, Robbie a mnohi ini.

Ja som namojdusu nebol u mojho odkedy som sa tam zaregistroval - to je vyse 8 rokov.

vevericka

rng to povedal tak ako to je
ja to napr. vidim pri mojej zenskej lekarke ..napr v stredu robi od 8, byva tam tak od pol 8, do stvrt na 9 ma objednane pacientky, potom su tie ktore pridu ako sa im zachce, potom ma pol hodinu na obed a potom poradnu pre tehulky ci ultrazvuk, castokrat to dava aj viac ako 8 hodin denne a pritom navale ludi, co tam ma to nie je bohvieco, ale ved lahko sa to kritizuje ludom, co si napr v kancli odsedia 8,5 hodiny, kde si pokavickuju ze?
ale ked nie s nimi spokonji, tak preco ich nezmenite???
ja som mala jednu taku, co tam mala dilerky kazdu chvilu, ludia boli nervozni lebo neordinovala, tak ako mala, tak som jednoducho odisla..
je pre vas lepsie sa tu vyplakavat na fore aki su lekari zli, ale nadalej u nich ostavate??