Pijete mlieko?

megi megi

no jasne JA A TY je moja najlepsia kamoska, ktora mi ukazala co je spravne,... cize NEPIT MLIEKO a rozne ine veci... o tom potom... musim sa ucit =(

kosa

mnohym ludom prestanie pit mlieka urcite nie je po voli.

kedysik bolo na mlieku ako pozivatine zalozene aj stolovanie nasich ludi ( horuce varene zemiaky z kvasnym mliekom, v ktorom sa horuce zemiaky rychlo ochladili).

aj moja mama bola velkou KONZUMENTKOU KUPOVANEHO SACKOMLIEKA.

moje zuby boli znicene prave mliekom ( tym ze do mna liali liter mlieka kazdy den, pricom sa mi zuby nevyvinuli spravne, a aj nohy maju naznak osteoporozy).

vcera mi konecne pani Halyna, nasa dentystka urobila plombu. samozrejme neamalgamovu. stalo ma to £100.00

dala si namahu a celych 40 minut usilovne pracovala.

budu nasledovat aj dalsie plomby. neamalgamove samo.

z mliekom a jeho spotrebou treba nieco robit. uz len z toho dovodu ze USE (ak EU) plati obrovske prachy vo forme subvenciji.

kosa

severanka,

miro.83 je dalsi NEZAVISLY nazor ( nepisany nikym od nas ani Damianom).

na druhej strane, musim ti povedat ( pravdivo ako vzdy), ze v triede bol kamarat ktory vo veku 15 rokov sa rozhodol robit kulturistiku. zacal si nosit do skoly kazdy den okolo 700 ml mixu ( bolo v tom ovocie samozrejme z mliekom). samozrejme ze po niekolkych mesiacoch sa z neho stalo velke telo.

musim teraz zistit co vlasne robi, ako sa citi.

nerobime tu ani propagandu mliekopriemyslu ani antipropagandu.
vsetko co tu robime je na zaklade SLOBODY SLOVA.

snazme sa respektovat toto.
nemusime ale akceptovat nazory ktore si odporuju uz len zdravym rozumom, ak nie proti nasemu nazoru.

kosa

severanka,

niekolko rokov dozadu sa ludia doslova prestali smiat, a zacali sa cudovat z jedneho lekara ktoremu stacilo niekolko sekund na to aby urcil SPRAVNU diagnozu.
mozno jeden na milion ( a z toho jedneho z miliona je mozno len kazdy 5000-ci AJ LEKAROM).

je vela veci ktore su zname ale nie odtajene.

kosa

severanka,
radca ma pravdu.
tie zapalove ucinky sa mozno neprejavuju OKAMZITE vo vyzname tohto slova.
no su zname alergije u ludi ktori sa napiju mlieka a toto sa chape ako zapal ( a technicky to zapalom aj JE).

je statisticky potvrdene ze v krajinach kde je spotreba mlieka vyssia je aj uroven cukrovky vyssia.