Pijete mlieko?

mira

Tvoja babka sa narodila v roku 1924. Isto nebola v detstve očkovaná, nejdla chemicky upravované potraviny, isto doma mali len minimum cukru, isto nemali nadbytok ostatných potavín. Isto trávila veľa času vonku, prácou na poli alebo v záhradke, nie pri počítači. Mlieko bolo isto od domácej kravy.
Orgány sa jej vystavali zdravo a pevne, takže vydržia i ten nával, ktorý im dopraje teraz....

zrrzka

tak moja babka ma 85 rokov, pije denne mlieko, kupovane z obchodu, a ze by jej to skodilo, by sa nedalo napisat. ma nejake choroby, ale v tomto veku, kto nema...:-) ja sa si tiez raz za cas dam mlieko, zatial mi neuskodilo.

ja a ty

aj u nas druzstevnici predavaju cerstve mlieko...a babky cele natesene si pre neho chodia s nadobkami...s presvedcenim ze aku zdravu tekutinu to domov donesu...jasne ze ani taketo mlieko nie je zdrave a prospesne...isto je v nom menej chemie ako v tom z obchodu ale aj tak pre cloveka nevhodne...neviem kolko krat je treba ludom povedat ze kravske mlieko je pre tela nie pre cloveka aby to uz konecne pochopili

jara

suhlasim s megi, kde je to mlieko? U nas zacali druzstevnici predavat cerstvo nadojene mlieko, damian, myslis, ze ani to sa neoplati, ze nam neprospeje? Ani neviem uz co si o tom mlieku pisal, tak sa to "zahrabalo" tymi doktormi...

megi megi

No tak to uz nieje diskusia o mlieku ale o lekaroch PODVODNIKOCH, založime nove forum? Musim sa ucit... tak nabuduce =)

sisina

Mám takú skúsenosť: manžel mal vážne problémy s trávením a lekári mu nevedeli pomôcť, neustále ho posielali na rôzne vyšetrenia a dopovali ho tabletkami,(asi dva roky to trvalo), no nič nepomáhalo, dokonca mu bolo horšie! Po vyšetrení na CT mu dali vypiť kontrastnú látku(niečo ako sadra) a to mu úplne zastavilo trávenie...nemohol už nič jesť a ani piť, stále mu bolo zle, za pár dní schudol ďalších 8 kg...Takže po tomto sa zaťal a vykašlal sa na lekárov a ich lieky...Začal sa liečiť sám a to paradoxne stravou...Trvalo to strašne dlho,niekoľko rokov sebazaprenia, pevnej vôle, trápenia, ale dnes je na 80 % vyliečený, vitálny, cíti sa super a má energie na rozdávanie. Preto si myslím, že človek je v prvom rade sám zodpovedný za svoje zdravie...

musska

damian, chodim na ultrazvuk,mam len 23.. ale u mna samovystrenie je neefektivne, ja citim v kazdom prsniku aspon 10 hrciek:)))) nerozoznam zle od dobreho,musim spoliehat na lekarov..