Pijete mlieko?

severanka

radca: aha, čiže ty vieš úplne dokonale aký je môj zdrav. stav a vieš to dokonca tak dobre, že ja som si to ani nevšimla, ale ty to vieš :D čo sa týka tých vecí, ktoré si spomenul... :D trávenie mám v pohode, zápcha žiadna (zápchu som mala jediný raz v živote) :D a zápaly? ako aké? ja nemám žiadny zápal, ale ak o nejakom mojom zápale, ktorý soms nevšimla, vieš, daj vedieť :D

miro.83

severanka: Posilujem a myslel som si, ze mlekom dozeniem bielkoviny ale mylil som sa a nevedel som preco som bol tak casto chori. Jedol som zeleniny citrony, vsetko mozne ale chori som bol dost casto, raz som si precital na internete jeden clanok o mlieku a skusil som ho obmedzit a doteraz som nemal naznak chripky. Zeby cista zhoda okolonosti pochybujem.

radca

severanka,

som si isty. Samotny lekari ti potvrdia, ze mlieko vyvolava imunitne a zapalove reakcie. Dlho sa povazovalo aj v lekarskej vede za pricinu cukrovky, ale mliekarensky priemysel ich uspesne umlcal tak, ako to dneska robia dilerz.

radca

Cerstve mlieko od zdravej kravy ma silne protizapalove ucinky a podporuje imunitu. Kupovane mlieko ma silne zapalove ucinky a imunitu doslova nici zo dna na den.