Pijete mlieko?

megi megi

Kosa, tak to je cista pravda, no nie kazdy si to uvedomuje ...
nechapem niektorych ludi, co s uplnou malickostou behaju za lekarmi...
A neviem ako niekomu vysvetlit, ze mlieko je HUMUS, vacsina to vobec nechape... neviem, kde sa podela vsetka inteligencia sveta =( Ludia ako keby skakali do tej studne aj ked nemusia.... ved ostatni skacu ... tak preco nie ja? Preco nechcu vidiet pravdu alebo ju zapieraju?

kosa

megi megi,

priklad toho ako na jednej strane su tzv odbornici neodborni, a zakaznici uz nie su zakaznici ale konzumenti....

megi megi

Vevericka, to bude asi tym, ze si este nikde nerobila, kde je zhon. Ja som robila v nenormalne rusnom prostredi skoro pol roka, nemala som cas ani na obed. Pracu som vzdy vykonavala na 100%, nikdy som neurobila nijaku chybu. A ked povies, ze lekar ktory tam sedi na zadku, pridem k nemu vybavuje si osobne telefonaty je "unaveny" NEVIES O COM HOVORIS. Na co si potom vybera pracu, ktoru nezvlada, nevie si ju zoorganizovat... To je normalne ze sa ma venovat ludom na 100%.
Farmaceutka: Navyse, ked lekarnik vidi tuto kombinaciu na recepte, MAL BY to pacientovi vysvetlit????? takze akoze nemusi???? Nerobia svoju pracu zodpovedne???
V pripade musskinej lekarky islo skor o rutinerstvo???? UVEDOMUJES SI CO PISES???

kosa

vevericka,
vieme velmi dobre ze pocas tych niekolkych rokoch sa predsa cosito na nich nalepi, takze hovorit o neschopnosti lekarov nemozes.

jedna sa ale JEDNOZNACNE O SYSTEMOVU CHYBU.
a tu sklamal AJ ujko Kralik z jeho reformov, aj sucasny minister Pivecko,, a velmi pravdepodobne sklame aj buduci minister Prazenica a to dosledkom tlakov roznych chemickych spolocnosti produkujucich farmaceutikaa.

radca

Ak lekar nezvlada svoju pracu, mal by okamzite skoncit,lebo ohrozuje zivoty ludi.To ze to lekari nerobia svedci o tom,ze su neeticki a nedovzdelani.Okrem toho to zavisi od doktora.Vela ludi,chodi k vseobecnemu,ale to nevadi, lebo vseobecni robia len lahku administrativnu cinnost nenarocnu fyzicky,ani psychicky.Podla mna su stale nadhodnoteni.

vevericka

ak nechceme rutinu mozno by nebolo odveci keby lekari nemali denne 30 pacientov..a castokrat sa stava, ze aj viac a ked im povies, ze nie lebo uz proste koncis, tak sa ti oduju, ze tam cakaju (mozno hodinu) a napokon nic( to, ze aj lekar je len clovek a ked tam sedi 8 hodin, moze byt aj unaveny, uz nitko nevidi)..ovela lepsi sposob je ked su pacienti objednavani na dany cas, co sa zas pri poctoch pacientov(casto niekedy zbytocnych) neda velmi praktizovat

zamyslel sa niekto niekedy nad tym ake je to z tej druhej strany??chapem lepsie je kritizovat ich, aki su neschopni