Pijete mlieko?

zrrzka

dakujem, za odkazy, ale moja babka je poslednych 20 rokov, asi to co vsetci ostatni..:-) ale nechcem sa s nikym dotahovat. nie kazdy mame rovnake chute a ak mam chut na mlieko, tak si ho neodopriem len kvoli tomu, ze niekomu sposobuje alergiu. pekny den

zrrzka

Mlieko znižuje riziko KRCa
Podľa Eunyong Cho a kolegov z Birmingham and Women´s Hospital and Harvard Medical School v Bostone, Massachusetts v USA, ktorí vykonali meta- analýzu 10 štúdií na kohortách z Európy a Severnej Ameriky u vyše pol milioa ľudí, je možné dokázať, že pitie mlieka a mliečnych výrobkov redukuje riziko vzniku rakoviny v distálnej časti hrubého čreva a v konečníku. Rozdiel bol výrazný hlavne vtedy ak porovnali denný príjem 70g mlieka s príjmom od 70 do 174g mlieka za deň. Znamená to, že 150g mlieka denne by mohlo mať dobrý preventívny efekt voči vzniku KRCa hlavne v ľavej časti hrubého čreva a v konečníku.
(J Natl Cancer Inst 2004;96:1015-1022) zdroj: www.krca.sk

megi megi

ja chodim len tu a este na Herbalife som bola ale tam to je cista hroza, ved si nieco najd v temach co ta zaujima...

ja a laskykvet

vravis ze naj kamoska fiha ... zaujimave ze si tak rozumiete :))) ale sak preco nie porad nejake dobre forumm este _)