Pijete mlieko?

vierka19

no necitala som ostatne prispevky tak ti iba napisem svoj nazor...no mam rada mlieko aj mliecne vyrobky,vzdy som ich papala aj mliecko pila tak z mierov napr.jeden den pohar mlieka druhy den jogurt a tak..ale potom ked som bola na vysetreni krvi tak mi zistili ze mam strasne vela vapnika a mala som zakazanu konzumaciu mlieka...takze ide o to ze mlieko je fakt zdrave ale nikdy nevies ako moze vplyvat na tvoj organizmus,...ja som sa neprejedala mlieka a mam velmi vela vapnika...no tak ani sama neviem kedy a kolko mlieka by si mala pit...ide o to ze vsade sa hovori iba o tom ze pite mlieko ze je zdrave na kosti a prevencia proti osteoporoze a tak....ale toto ze ked ma clovek vela vapnika tak vznikava upachavanie ciev podobne ako pri vysokom tuku v tele o tom uz len malo kto vie...inak je mliecko zdrave len z mierov,no paradox ze ja som pila malo a vapnika mam na rozdavanie:D

damian

Kosa to si velmi vystizne napisal. Ja tiez, uz ked mam taku navstevu, co chce mlieko napr do kavy, kupim im organicke - to mensie zlo.

aluska

boze ludia, ked nemate radi mlieko, tak ho nepite, ked mate intoleranciu na laktozu, tak ho nepite...ak s nim nemate problem a mate ho radi, ta ho pite...bodka

Denz

ja snim nemam problem......dokonca sa mi stava,ze moje telo si samo da najavo,ze chce.....
a v tedy vypijem na ex lely liter mlieka..

kosa

lolithinnnha,

furt ta napadne nejaka saraticova otazka.
ak to mliko budees kupovat z tzv ekohospodarstva tak to este neni je zaaruka ze to mliko bude skutocne eko.
vis nas naarod slovansky je rychlo ucivy a rychlosa naucil ze ak SA DOBRE CHCE MAT MUSI LEN A LEN ROZKRADAT...aj EU fondy.
ak skutocne ze chces to mlieko, tak si najdi producenta ( niekoho kto to mlieko produkuje nie pre peniaze ale zo svojej natury) zaplat mu slusne peniaze a odtamiadial si kupuj mliiiko.

salonka

Nehnevajte sa všetci odporcovia mlieka!Pri všetkej úcte k Vám,čo ste pili doteraz?Väčšina z Vás pila mlieko ,lebo ste tak boli od detstva naučení a naraz ste sa všetci uvedomili?Ale to je len môj pohľad na vec.....

salonka

Megi Megi,máš aj Ty pravdu!Ale aj Ty si viac menej ovplyvnená reklamou a štúdiami o mlieku.Je to síce pekné,ale každý si nakladá s telom a životom,ako chce on sám.Tak ak ja v mlieku nevidím väčšie škodliviny,ako sú v iných veciach okolo mňa,tak je to na mne,ako som ochotná s tým žiť.Ja nemám čas sa zapodievať príliš týmito vecami,lebo sa teším z iných,pre mňa dôležitejších vecí,ako je mlieko,ktoré ma v sebe plno škodlivín.Na niečo umriem tak či tak,no a možno mi k tomu dopomôže aj to mlieko,ale to už nebude pre mňa podstatné.Buď žijem ,alebo nie!