Pijete mlieko?

barbinka

damian: ty neješ ani mäso? však tam sú antibiotiká. Tak čo ty vlastne jedávaš? Iba korienky, ktoré si nájdeš v lese? To nebola irónia....

bingham

moooj ty co tu pises....japonci nepiju mlieko ??? ani nesranduj

ja pijem mlieko....a som uuuplne v pohode

ano niektorym ludom nevyhovuje...., ale tak asi ho nebudu pit....

damian

wikush, nemusis do octu a vody pridavat med, ale je to chutnejsie a zdravsie, kedze med obsahuje enzymy, vitaminy, mineraly atd.

Zial, nemam cas na podrobne prekladanie a vykladanie knihy Dr Jarvisa menom Folk Medicine.

damian

Levicaa, podla statistik, vacsina ludi na zemeguli mlieko NEPIJE a zije a je strava. Opytaj sa Japoncov a Cinanov napriklad. Pracujem s nimi, viem. Nehovoriac o Nigercoch, Ghancoch a inych ciernych, ktori bud nepouzivali mlieko vobec, alebo vo velmi minimalnom mnozstve. Aj ja aj Kosa sme s nimi v dennom styku. Zuby a kosti maju ako kone a bez mlieka. Neviem ci je niektorym tak tazko pochopit jednoduche a logicke veci, napr to, ze kravske mlieko je strukturovamne pre potreby telata, nie cloveka. Je v nom niekolkonasobne mnozstvo bielkovin, hormonov a vapnika, co sposobuje ludskemu telu akutne, ale castejsie chronicke problemy, ktore dlho nie je badat. Ale samozrejme, dobru chut, ak sa vam lubi pit kravske hormony, bielkoviny, rezidua hnisu a antibiotik z kravy. Komu niet rady tomu niet pomoci.

levicaaaaa

kosa: niečo bolo, a bude vždy... :D neverím, že tí čo nepijú mlieko, nie sú chorí :D jasné, že bolo... ale kto tvrdí, že to bolo z mlieka? :D

bingham

Kosa....ty sa tu gramatiku nikdy nenaucis.....:)

Damian....ty si tak domotkany...uz nevies co mas pisat....

este ze ti ludia napisali co si o tom myslia....