Pijete mlieko?

sweet_lolitta

Precitala som si niekolko stran, no stale sa neviem dopatrat preco je mlieko akoze nezdrave. Bol by niekto mudry ochotny to zhrnut? Staci strucne, lebo ja mam mlieko rada...

kikuus

ved to, ze mi z tej reklamy bolo nejak divne ako umelo podoruju predaj a ide im len o peniaze..ta reklama utvrdi 1000 ludi v tom ze mlieko je najlepsie co mozu sebe a svojim detom dat, je to nechutne..lebo ja mozem darmo doma hovorit ze je mlieko nezdrave, oni uvidia tuto reklamu a povedia mi :no tak sa na to pozri, a ty nam ides tvrdit ze je nezdrave..a cela moja snaha je v haji :(

kosa

a verejne treba povedat:

DAKUJEME SUDRUHOVIA ZLODEJI!
UPRIMNE VAM DAKUJEME!

NIE STE SCHOPNI OKRADAT CIERNYCH ANI AZIJATOV TAK OKRADATE SVOJICH SPOLUOBCANOV-BRATOV.

este raz :

D A K U J E M E !

kosa

inac je to podobne ako nejedna EU financovana snaha SUPER TUNEL tralala...

kto vie kam idu peniaze, nebolo by na skodu aby odkryly skutocne Uctovnicke knizky....

pozname jedno druzstvo kde traktory lazili po lazoch len s toho dovodu lebo satelity robili snimky ci tam nejaka aktivita je.

peniazky si pobraly, a do polnohospodarstva vratili H...O.

nuz, bude jest cinske potraviny...

kosa

ta stranka o objave mlieka je v podstate pravdiva...
OBJAV MLIEKO .....a pravdu o mlieku.

inac este raz:

mlieko sa pouzivalo u nas (do zaciatku JRD) vylucne ako pozivatina ( dufam ze to je to spravne slovo).
teda robilo sa z toho maslo,

tzv kvasne mlieko sa pouzivalo na schladzovanie horucich zemiakov s cesnakovym chlebom, ci pirohy alebo br.halusky.

sladke mlieko sa tiez pouzivalo ALE ZRIEDKA.
samozrejme ze po vzniku JRD a naslednej nadprodukciji mlieka, doslo na jeho KONZUM ( dasli dokaz ze nasa spolocnost BOLA KONZUMNA a nie socijalisticka).
ak by sme si porovnali statistiky DO 1945 roku a PO 1945 roku, tak by sme zistili enormny narast rakoviny.

Mimi323

MNe na prehnanie stačí zapnúť počítač :D:D
Dva dni som nebola na nete, a nebola som ani na WC, keď zapnem počitač, tak vždy musím odbehnúť :D Niekedy aj dvakrát

RNG

V poslednom case pouzivam pohar suroveho mlieka ako prehanadlo, ked som zapeceny.
Samozrejme za mladosti ma neprehanalo, az teraz na stare kolena to telo berie ako vyslovene neziaducu latku a snazi sa ju vyhodit.

Mimi323

RNG, veľa ľudí na to už prišlo, svedčí o tom aj diskusia na tejto stránke, ľudia pochopili, že mlieko nie je nič zdravé, samozrejme nie všetci :). Je to stránka pre hlúpych a naivných ľudí, jednoducho je to reklama.

RNG

oprava dal som tam o jednu nulu viac v prospech mlieka.
Ale podla matematiky nula ie je nic, tj nula sem, nula tam, hahaha.