Pijete mlieko?

pauli 73

damian, ale malokto pije mlieko namiesto vody :)a tvoja babena ano? Ja mlieko na raňajky k rožku, k bábovke ale nie od smädu :)))

damian

niuz, aj moja babena pila mlieko (z vlastnej kravy, bez pridanych hormonov a antibiotik, ako sa to robi u dnesnych konvencnych korporacnych krav). A aj ked pila mlieko domace, mala dlha roky problemy so srdcom a hlavne arythmie a vysoky krvny tlak. Az pokial kravu nepredala a novu si viac nekupila. Teraz namiesto mlieka pije vodu, je zeleninu a ovocie, vitamin C, vit E a len obcas si od susedky kupi uz kysle mlieko. A je zdrava a aj bez ortodoxnych strdcu skodiacich a nakoniec smrt sposobujucich piruli.

pauli 73

ja pijem mlieko od mala a neviem si predstaviť, žeby som ho nemala piť, aj staré matere pili mliečko od kravky, ktorú si doma chovali a ak tí ludia čo pijú mlieko od mala sú zázraky tak nás je potom veľmi veľa...:)

damian

Vierka, este som zabudol, ze hlavnym cinidlom v octe je draslik. Ten ak chyba telu (a chyba skoro kazdemu cloveku), ostatne minealy sa nevedia metabolizovat a ukladaju sa v tele. Ak nie je draslik, vapnik sa bude ukladat na roznych miestach v tele. Ak nie je draslik zelezo sa tiez nebude metabolizovat ale sa bude ukladat v lymfatickych uzlinach, co nakoniec moze sposobit infekcie a lymfomy Rovnako je to s ostatnymi mineralmi. Na prvom mieste je draslik. Ak ten chyba, problem maju vsetky ostatne mineraly.

damian

Vierka, zvyseny vapnik, ktory mas v tele, nie je z mlieka, na to vem jed. V Tvojom tele su uadeniny vapnika z anorganickym mineralov hlavne z vody, ktoru pijes. Zacni denne kazde rano pred ranajkami pit jablcny ocot (1PL) + domaci med (1CL) v pohari vlaznej vody. To iste sa snaz chlipat aj pocas hlavneho jedla dna (ale uz bez medu).

Jablcny ocot je velmi stara medicina. Okrem toho, ze do tela doda organicke mineraly, vie rozpustit aj tie anorganicke usadeniny z vody. Okrem toho ma jablcny ocot sterlizacny ucinok stravy, je mikrobakterialny a podporuje travenie.

Momenalne mam na vychode zenu, ktora si takto zachranila stitnu zlazu, ktoru jej mali celu odstranit 28 septembra. Mala na nej 6 mm usadeninu vapnika a 11-ku hladinu kalcitoninu v krvi. Po mesiaci uzivania octu s medom, lugolovho roztoku, vitaminu C, B komplexu a zmeny stravy a pitia destilovanej vody operaciu uplne zrusila, kedze vobec necitila dusivu hrcu v hrdle. Vysetrenie ukazalo ze nalez je uz len menej ako 3mm a kalcitonin mal hladinu 6!!! Pan doktorr len vyvalovali oci a stvalo ich, ze nebude mat body za predpisanie operacie a za dozivotne predpisovanie hormonu Tiroxin tejto zene, ktora by jeho nevedomostou prisla o stitnu zlazu a dozivotne trpela.

damian

Salonka, aj Ty si to velmi dobre a vystizne napisala. Hej vacsina z nas bola kvoli propagande mliekarenskej industrie odchovana na mlieku. Pili sme mlieko ako take telata. Telata, len s tym rozdielom, ze tie telata, ked piju mlieko, su zdrave a my sme chorlaveli. Teda, samozrejme, najdu sa na fore individua, ktore budu podpichovat a provokativne tvrdit ze im mlieko robilo a robi dobre. Ja vsak zo skusenosti a osobneho rozhovoru z ludmi viem, ze mali a maju s mliekom problemy avsak o tom doposial nevedeli. Napokon, mlieko som pil vyse 28 rokov a mal som ho rad, to vobec nepopieram. Ale namoj dusu, ak sa opytas mojej mamy na moje zdravie, to bolo v cudu. Nadchy aj 3 krat do roka, nehovoriac o uzivani antibiotik.

KOsa, ktoeho poznam osobne, na tom nebol o nic lepsie. Roky trpel na zapal prinosovych dutin a ine problemy vyplyvajuce zo zahlienenia sposobeneho nie zazrakom, ale MLIEKOM.