"POKEC" ...

Príspevok v téme: "POKEC" ...
*fialka*

čaute. mam užasneho priatela.
sme spolu už 4 roky, z toho už
2 roky spolu bývame. som pre neho
všetko a on pre mna a nikdy by mi neublížil.
sme zasnubení a chystáme čim skôr svadbu.
Ale...on si v kuse na slávnom pokeci s niekym dopisuje.
ja si tiež píšem, ale v podstate mi je jedno, či to je baba
alebo chalan,či ma fotku, či je pekný/á alebo ne...
Ale on si píše len s babami a velmi peknými babami.
Jeden čas mal aj jednej fotku v mobile a dokonca jej vyvolaval.
Toto proste neznesiem a robím mu sceny. On mi len vyčíta, že
nemože mať kamošky.Ale už sa mu nie raz stalo, že zas dal
nejakej číslo a ona sa do neho po čase zalubila a nedala mu pokoj...
Vždy sme boli k sebe otvorení, ale ako som mu prišla na toto, tak
si predo mnou schovava mobil a všetko schováva...On tým dievčatam povie
že ma priatelku a tak, že je zasnubení. Nehanbí sa a neskrýva to. Ale ked
sa chcel s jednou aj stretnuť...došla mi trpezlivosť...
Robim ja niečo zle alebo ... ?

deeeee

"ja si tiež s kadekým dopisujem a aj som sa s jedným chalanom tiež stretla...Viem, že je to moja druhá a jediná polovička."
Prepac, ale nemyslim si, ze je to taka obrovska laska, ked si schopna stretnut sa s cudzim chalanom, ked mas priatela. Vyzera to dost neuprimne. A z jeho starny tiez, asi vie tlacit kaleraby do tvojej hlavicky a ty mu vsetko uveris.Vela stastia

pipina

pipina-už som to skusila. on ma spoznal. aj ked som mala uplne iný profil,aj fotku, aj som inak písala ..spoznal ma :) On neni sprostý vieš :)

pipina

ahoj fialka,čitala som si tvoj problem,vieš asi by som to riešila tak ,ked už je stale na pokeci,že by som si tam založila novy nick,a začni mu pisat ,dohodni si snim stretko,a budeš tam ty,a v konečnom dosledku mu to možno zapne,bože ,ved my ženy nie sme hlupe ,nie krikom,ale prefikanostou.

me for me

shaula thalit: prepac, nemam nic proti tebe,respektujem tvoj nazor ale nemyslim si ze by to bolo vhodne riesenie po takom dlhom case ako su oni dvaja spolu..ved uz su zasnubeni.. a myslim ze ty si este nemala taky dlhy a vazny vztah,vzhladom na tvoj vek,takze nemozes vediet presne co fialka preziva..

*fialka*

jaja-dakujem. hej pokecali sme si a viem, že zbitočne stresujem. ja si tiež s kadekým dopisujem a aj som sa s jedným chalanom tiež stretla. takže sme na tom skoro rovnak - on sa nestretol a ani neplanuje. a tiež som nemala iné umysly...väčšina dievčat, s ktorými si píše su aj tak z opačnej strany našej prepubliky..takže asi tak.
A ďakujem za každý príspevok, každý ma svoj názor a skúsenosti. Ja to tak drasticky už nevidím, lebo poznam svojho priatela. Asi som mala len slabu chvilku, ked som to sem napísala. Viem, že je to moja druhá a jediná polovička. Tak sorry, ked som niekho obťažovala...asi budem vyzerať teraz za totalnu kravu..ale tak čo už. ešte raz dík

*fialka*

jaja-dakujem. hej pokecali sme si a viem, že zbitočne stresujem. ja si tiež s kadekým dopisujem a aj som sa s jedným chalanom tiež stretla. takže sme na tom skoro rovnak - on sa nestretol a ani neplanuje. a tiež som nemala iné umysly...väčšina dievčat, s ktorými si píše su aj tak z opačnej strany našej prepubliky..takže asi tak.
A ďakujem za každý príspevok, každý ma svoj názor a skúsenosti. Ja to tak drasticky už nevidím, lebo poznam svojho priatela. Asi som mala len slabu chvilku, ked som to sem napísala. Viem, že je to moja druhá a jediná polovička. Tak sorry, ked som niekho obťažovala...asi budem vyzerať teraz za totalnu kravu..ale tak čo už. ešte raz dík