"POKEC" ...

Príspevok v téme: "POKEC" ...
*fialka*

čaute. mam užasneho priatela.
sme spolu už 4 roky, z toho už
2 roky spolu bývame. som pre neho
všetko a on pre mna a nikdy by mi neublížil.
sme zasnubení a chystáme čim skôr svadbu.
Ale...on si v kuse na slávnom pokeci s niekym dopisuje.
ja si tiež píšem, ale v podstate mi je jedno, či to je baba
alebo chalan,či ma fotku, či je pekný/á alebo ne...
Ale on si píše len s babami a velmi peknými babami.
Jeden čas mal aj jednej fotku v mobile a dokonca jej vyvolaval.
Toto proste neznesiem a robím mu sceny. On mi len vyčíta, že
nemože mať kamošky.Ale už sa mu nie raz stalo, že zas dal
nejakej číslo a ona sa do neho po čase zalubila a nedala mu pokoj...
Vždy sme boli k sebe otvorení, ale ako som mu prišla na toto, tak
si predo mnou schovava mobil a všetko schováva...On tým dievčatam povie
že ma priatelku a tak, že je zasnubení. Nehanbí sa a neskrýva to. Ale ked
sa chcel s jednou aj stretnuť...došla mi trpezlivosť...
Robim ja niečo zle alebo ... ?

*fialka*

Hej, myslíme to važne! Kebyže srandujem, tak si z toho nerobím ťažkú hlavu! Už poznam vela prípadov, kde bol idealny par všetko v najlepšom poriadku a votrela sa tam nejaka šťetka a už bolo. Aj ked mi 1000 krat hovorí za den jak ma miluje, aj tak sa držím hesiel: Dôveruj, ale preveruj! a Nikdy nehovor nikdy !

biba

uplne ta chapem. aj mne by to samozrejme vadilo. a akoze aby si nosil v mobile fotku nejakej cudzej zenskej s ktorou si pise na pokeci, tak to by videl teda ze akou rychlostou by tu fotku z toho mobilu pratal..

*fialka*

No som žiarlivka. a ty by si nebola? ja si chranim to čo sme si vybudovali za tie roky...A nepotrebujem aby sa medzi nas niekto cudzí votrel...

*fialka*

no nekašle na mna. to nemožem povedať, ale vadí mi to strašne. ked pletie hlavy cudzím dievčatam. a dôvod? len tak...

ssia

ty žiarlivka, to čo sa do neho tak vŕtaš? kašli na to, veď potrebuje aj iných ľudí nie len teba a nech sa s ňou stretne, veď sa nejde s ňou vyspať...

frontmanx

ach, boze, ty si fakt strateny pripad :))

kasli na to a zaoberaj sa radsej tym, ake budes mat na svadbe saty a vlasy, to su tie najdolezitejsie veci v zivote

oproti tomu je skutocnost, ze priatel ti je alebo bude neverny, bali ine zeny a na teba dost kasle, len prkotina