Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Kikuš

andejocka
jasne že je to v pohode dat si to urobit v takomto veku,ale cim je clovek starsi,tak tym to viac boli lebo predsa,zhrubšuje sa ta chrupavka ktoru vlastne oni zbrusuju a je to vacsia bolest,len v tom je ten problem..no ja by som ti mohla odporucit,bola som v Ruzinovskej nemocnici v BA na plastickej chirurgii,a je to tam zplne super,pristup,vsetko!!
TAK VELA STASTIA PRI VYBERANI A ROZHODOVANI SA:)

andejocka

nestiham si citat vsetky prispevky, ale tiez mam podobny problem a neviem co s tym.. nieje to nijako hrozne, ale ja si to vsimam a strasne mi to vadi.. a obcas najma v lete proste chcem nosit cop..ale necitim sa dobre..:(
vela ludi pise o zakrokoch v mladsom veku-okolo 9 - 14, ja mam 22..je to ok robit si to v takom veku??
a kde ste boli? s kym mate dobre=zle skusenosti?
dakujem

smargirl

ak si chceš dať sem tam účes do copu alebo štipca tak si daj ostrihať vlasy do postupna tak aby ti práve zasahovali nad uši a uvolni pár pramenov z účesu.

Kikuš

Arial,no ja idem za dva tyzdne na kontrolu,tak uvidim co nato povies doktorka,ale mama mi uz nechce dovolit ist,ze aby sa uz 2krat rezalo do jazvy..

Arial.

Aj mne dve osoby čo vedeli o operácii, povedali, že ich mam pekne, lenže im boli pekne aj tie predtým. To fakt zaleži iba na tom ako sa my s nimi citime. Ja som mala predstavu a ta mi bola splnena asi na mesiac, možno dva potom sa to trochu oddelilo. Inak ja som nosila čelenku na noc 2 mesiace, lebo som sa bala aby sa mi neoddelili, alebo nepokrčili v spanku a aj tak to bolo zbytočne. Ale aspon ich mam lepšie ako pred operáciou. Možno ak ma chyti nejaka depka tak sa naštvem a pojdem znova. Aspon sa spýtať, či sa to da ešte asi o 3 mm pritiahnuť. Akože su pekne ale tie 3 mm ešte by mi pomohlo k spokojnosti ako na začiatku, lebo ja som si na ne zvykla keď boli take pricapnute z obväzu ešte :-). Veď uvidim do zimy.

Kikuš

No ani ja tomu nerozumiem ako je to mozne ze sa to znova oddeli..:((kateB mala som super doktorku,ja neviem ako to je mozne ked druhe sa mi ani nepohlo od tej prvej oper. a je uplne super!!bozee!!

kateB

No aj mna to stve, ze preco je nespravodlive to, ze niektore dievcata neboli ani na operacii a stale maju lepsie usi ako ja. Arial, neviem ja sa to ako si nehodlam riesit. Urcite by som ich chcela mat viacej k hlave, ale myslim si, ze to uz je aj vo mne. Pretoze mi vsetci hovoria, ze ich mam super(a nemyslim si, ze by ma klamali). Kikus, tak to mi je fakt luto. Vôbec to mu nerozumiem. Mala si dobru doktorku?

Arial.

Teraz si dame DELI :-D. Ale važne neviem ako je to možne, keď nam tu chrupavku odstranili čo bola navyše akože prečo sa to vracia späť, to neviem?

Kikuš

Arial.

no aj ja mam stym problem..to ucho sa mi zase odtiahlo,ja uz neviem co mam robit,som stoho uplne zufala :((nviem preco to nemoze zostat tak ako to je po operacii...boze,co teraz?:((