Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Arila.

Videla som uši všelijakých dievčat a mali ich viacej ku hlave aj keď mne by stačilo možno o 3 mm viacej pritiahnuť ešte k hlave, no neviem či by ma dr neposlal preč, že take male 3 mm sa neoperuju. Škoda že mi neostali tak stale ako som ich mala po odstraneni obväzu alebo ešte aj mesiac po operácii boli super a potom sa začali oddelovať, nechapem to a dr mi povedal, že tvar už meniť nebudu, no a zmenili :-( ale už nech sa neoddeluju viacej :-(

KateB

Arial
no aj ja som si to vsimla. Zmenili sa. Nie je to az taká katastrofa, ale tiez by som bola radsej keby boli tie vrchy viacej k hlave :-(

Kikuš

Arial

no mam ich super..nie ako prilepene ale su pri hlave a takto sa mi to paci a som spokojna stym ako to dopadlo...prosim ta,nesustred sa tolko nato,potom sa ti bude stale zdat ze ti odstavaju,aj ja som stoho bola uz psycho,stale si to aj kontrolujem,no sak asi poznas:-)

Arial.

A ako vyzeraju tvoje uši? Teda či ich maš hlavne tie vršky uplne pri hlave alebo asi tak 0,5 cm odelene ako ja? Asi mi šibe ale viacej sa mi pačili take ako boli zo začiatku take pekne nie uplne pri hlave ale menej mi odstavali tie vršky ako teraz po 4 mesiacoch.

Kikuš

Arial

ano,uz mam dole obvaz asi dva tyzdne:)vyzera to super len teraz este celenku na dva tyzdne este...a tak prezijem,no čo:))

Kikuš

lost

nemysliš ze trosku odveci pises??toto je forum o odstavajucich usiaš a operacii a nie o tom co si si ty vsimol!

lost

Minule som si vsimol, ze ked som vonku v -10C a menej, tak mi isu tak zcervenaju ze vyzeram ako martan :D

uplne vazne.. odstavajuce cervene usi su fakt "bomba".. a ja ze preco na mna kazdy tak divne zazera..

mozno dostanem nejaku rolu v nizkorozpoctovom horore :D

Kikuš

No ja by som urobila to iste,sak ja len co som mala z auta do domu prejst tak hned som si kapucu dala,ja som mala stoho uplne blby pocit ze ma tak vidia:)a tak asi by som isla nabuduce tiez taxikom,to by som asi neprezila v autobuse:D a aky trapasicek sa mi stal,ked som isla s prevazu a taka pani ze jezisi kriste ty co si robila hlavu si si rozbila??to bolo nieco strasnee,tak som sa hambila