Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Majka441

Myslite že po 4 mesiacoch alebo po pol roku by som už mohla isť na reoperáciu? Alebo kedy vam robili najskôr reoperáciu, musim čakať rok?

rajvenka

ahojte. chcela by som sa spytat ci niekto bol na operacii odstavajucich usi v Banskej Bystrici na klinike NOVAMED, ake ma skusenosti a ktoreho chirurga by mi odporucil, su tam totiz traja chirurgovia. za odpoved dakujem krasne :)

Arial.

KateB neviem či sem na tuto stranku ešte prideš ale spýtam sa ťa či si už bola na reoperácii, lebo si spomínala, že tiež nie si spokojna s vysledkom operácie. J auž mam po reoperácii asi mesiac, spokojna som na 90 %. Ale to preto, že mma na jednom uch viacej pritoahnutý vrch a na druhom zase stred, nevienm či je to ešte take ubolene a sa to upravi do par mesiacov.
Prosim kto ste po operácii tak uši vam zostali take iste ako keď vam dali dolu obväz? Alebo sa ešte časom zmenili čiže trochu odtiahli od hlavy a už vyzeraju prirodzenejšie? Lebo ja ich mam tak pri hlave že su mi spredu neni skoro ani vidieť :-) No a na jednom uchu mi asi o 3 mm viacej odstava vrch ale neviem či sa mi to same ešte doupravuje.

Nika222

Ak vam dali dolu obväz a mali ste uši viacej pritiahnute v strede ucha tak sa vam to za nejaký čas upravilo? Teda povolilo? Lebo mne sa to teraz nepači je to take neprirodzene pritiahnute v strede a neviem či sa to bude meniť. Som tri týždne od operácie Ďakujem

giia

Dnes som sa vratila z ULK v Ba a mam za sebou korekciu usi. Bola som u pana primara Gubu a mozem povedat,ze bol velmi zlaty. Buduci tyzden idem na kontrolu, takze vysledok uvidim az tam, ale tak horsie ako to bolo predtym to uz nebude, takze sa tesim kedy sa zbavim tohoto obvazu konecne a uvidim tie svoje nove radary:o)

bibi53

No citam si to tu ale len tak povrchne.....Arial tak to si mala fakt smolu ze to nevyslo na prvy krat.Ked som bola mala tak jednemu chlapcekovi to robili v Bratislave a ten bol na uska az 3 krat lenze on ich mal chudak naozaj strasne...Inak Mudr.Hačko uz nerobi usi vobec v Topolcanoch.Niekto mi spominal ze odisiel.....ale kde tak to netusim a kedysi som za to platila byvalych 5000SK sila vsak?Nos stal 10 000SK.

Arial.

KateB ja na fb moc nechodim iba si tak občas pozriem nejake fotky a to je všetko :-) No ja idem do ulk a tam budem platiť normalne odznova. Tam je to okolo 650 eur, ale dam si to až na jesen alebo v zime, lebo teraz nemam naladu chodiť s obviazanou hlaou :-). Mna to tiež hrozne štve aj keď je to len o 2 mm čo si ich chcem dať obe viacej ku hlave pritiahnuť ale ja to tak citim že chcem a aj keď tento čo nas operoval povedal že su dobre ja sa s nimi necitim dobre a nedokažem si dať normalne cop ako na začiatku, keď boli pekne lebo do pol roka od operácie sa dosť znmenili - čiže odtiahli skoro naspäť. Nie až uplne naspäť ale odstavaju mi už vršky. Kamaratka mala od neho každe ucho ine aj o pol cm a povedal jej že take male veci sa neopravuju, chapeš to? Ja som ju videla a mala fakt každe ine, nakoniec tam šla znova a po pol roku jej to sice opravil ale nechcel najskôr. Nechapem ho ale chapem že by to už bolo zadarmo a to sa mu nechce, lebo obväzy niečo stoja, anesteza a prišiel by zbytočne aj o čas vlasne za niečo z čoho by on nič nemal. Toto si myslim a mysli si to asi aj on. Veď skus tam isť čo ti povie. Som zvedava, možno budeš mať štasie a bude suhlasiť, no moc tomu neverim ja aj lutujem že som neišla inam lebo sa mi zdal od začiatku akoby bez nalady, taky divný. ale verila so že to bude dobre a ak by sa mi nepačili že bude ochotný aj o malu upravu aby som bola spokojna tak preto som k nemu išla :-((

KateB

Arial,
no mala som v plane tam volat. Som na tom rovnako. Nechapem, stve ma to. Esteze som sem prisla. A kolko budes platit v tej BA? Dakujem, ze si si na mna spomenula a napisala. Bola by som rada, keby si si ma pridala na fb, lebo som dost zvedava a zufala. Som zvedava ako ti to dopadne. Volam sa Katarína Vraždová :D