Odstávajúce uši

Príspevok v téme: Odstávajúce uši
jafka

chcem vediet vas nazor na odstavajuce usi...odstavaju mi uz od malicka,ale operaciu z istych dovodov nemozem podstupit.nosim rozpustene vlasy, ale nikedy mam chut si urobit aj iny uces, ale ked si ho urobim, tak to kazia usi...neodstavaju velmi, ale mne to vadi...a preto chcem pocut nazor ostatnych na odstavajuce usi.diki za nazory:)

-----
Korekcia odstávajúcich uší (otoplastika) www.zdravie.sk

Laylee

Mne tiež odstávajú uši..keď som bola menšia, mamka chcela, aby som išla na operáciu, ale ja som ísť nechcela, pretože mi to veľmi nevadilo..Pred časom, som znova uvažovala o tom, že by som predsa len išla na operáciu..Potom, ale som prišla na novú školu, kde sme v triede dve, ktorým odstávajú ušká :) Teraz mi to už vôbec nevadí, síce nenosím copy veľmi často, tak si dám čelenku, alebo si vlasy iba dobre učešem, a ušká nevidno..Nad operáciou už neuvažujem, možno v dospelosti..

Arial.

Ale najviac na štve, že som prišla o 500 eur za niečo čo nie je tak ako by som chcela. A reoperácia sa nerobi len preto, že sa mi nepačia on ich raz spravil a hotovo, musim byť spokojna.

Arial.

KateB
ahoj, raz si sa ma pýtala, že čo v pripade ak sa ti uši nebudu pačiť a chcela by si ich viacej ku hlave. No ani tam nechoď nebude ochotný ti vyhovieť. Pokiaľ nemaš nejaký veľmi viditelny rozdiel v ušiach že jedno ine, tak ťa operovať nebude. Ani ak by tam bol rozdiel iba 2 mm tak ti to neopravi, musiš to mať viacej rozdielne.
Ja som teraz objednanna na jednu kliniku v bA idem si dať uši ešte o 2mm pritiahnuť. Zase peniaze no ale čo už ajedno ucho mam rozdielne prave o tie 2 mm aj to i opravia. sa tešim, lebo od operácie sa mi dosť zmenili už ich nemam take pekne ako na začiatku.

evelina1111

Caute baby, uz som 6 dni po operacii usi, a prave ucho ma stale boli, je to taka pichava a pulzujuca bolest a je uplne napuchnute a tvrde ako skala. Ma s tym niekto skusenosť? aj vy ste po operacii mali tie usi take tvrde a napuchnute. Lebo teraz neviem co si mam mysliet, ci je to vporiadku alebo nie. Dakujem za odpoved!

bibi53

Napisem este jednu vec hlavne Tebe Jafka.Ten kto nemoze ist na platiku musi vediet jedno.Mna mali ludia rovnako radi pred platikou a aj po nej.Pre nich som bola vzdy krasna.Zit sa da naozaj so vselicim a ked budeme jedneho dna vsetci stari tak nejake usi nas uz vobec nebudu zaujimat.Moji rodicia mi dlhe roky sporili na plastiku a bola som rovnako stastna aj pred operaciou a veru aj po nej.Stastie veru nespociva v peknych uskach a ani v rovnom dokonalom nosteku.Je vela ludi ktori nemozu ist na takuto operaciu a niektorych casom prestanu ich uska uplne zaujimat.Clovek prechadza roznymi obdobiami....

bibi53

Necitala som si vsetky prispevky ale mam 28 rokov a tesne pred sedemnastkou som bola na plastike usi.Pre mna to bolo nieco fantasticke lebo doktor mi ich spravil naozaj ukazkovo.Mam ich velmi pekneho tvaru a to som videla uska po plastike viacerym ludom.Konecne som si mohla dat robit ucesy ktore mi pred tym vobec nepristali.Naozaj to niekedy robi galibu a clovek s lopusikmi vyzera smiesne.Na niektorych ludoch su naopak troska odstavajuce uska krasne no ja som to stastie nemala.Moj nazor je ten ze kto moze nech si to da spravit hlavne ked vidi ze je to naozaj otras.Mne to strasne pomohlo najma z praktickych dovodov.Nepadali mi vlasy do polievky alebo ked fukal vietor tak som ich nemala v puse atd...Ja som sa pokusala robit si chvost cez uska no to mi trvalo pol hodinu a aj tak mi obcas vykukli.Najhorsie bolo ze som si nemohla robit ziadne dohora vypnute ucesy a to ma mrzelo.Kazdy mame nejake nedostatky a da sa samozrejme s nimi zit no ked nieco cloveku velmi prekaza tak ho uplne chapem ze vyuzije vydobytky dnesnej mediciny.Zijeme len raz a drobne plastiky nic nepokazia si myslim.Aj teraz by som na sebe kopec veci vylepsila no nestve ma to.Uska boli najhorsie lebo mi stale vlasy zavadzali.Ten kto nemoze ist na platiku usi alebo sa boji nech teda nejde.Ja tu nikoho na nic nechcem nahovarat ale aj tak som zastancom plastiky za urcitych okolnosti.Zakryt sa da naozaj vselico lenze niet nad pocit ked nemusim rozmyslat ako zakryt usiska.Celkovo je zbytocne to prilis rozoberat ale co uz ja som taky romanista.Ak to niekomu pomoze tak mozem napisat len a len vlastnu skusenost.Doktor mi pred operaciou napichal ihly do usi cize mi pozachytaval akupunkturou kriticke miesta aby som nemala nejake nasledky.Bola som pod narkozou a jedina neprijemna skusenost bolo zvracanie z toho sajrajtu ale teraz to robia uz aj lokalne.Po operacii som vobec necitila strasne bolesti a nemala som ani ziadne zdravotne nasledky aj ked som pocula uz vselico hrozne.Prve dva dni mi sice davali injekciu od bolesti a vyskocila mi troska horucka no potom mi stacil uz len Ibuprofen.Ten som brala zhruba sedem dni a odvtedy to bolo len a len super.Injekcie a aj tabletky mi zaberali vzdy takze ja som skutocne necitila ziadnu bolest iba taku jemnu ked som citila ze lieky mi prestavaju ucinkovat.Vtedy om si supla rychlo tebletku a uz bolo.Je to proste ine nez ked vam operuju slepak a ine boletive no hlavne chorucke casti tela.Clovek ktory je zdravy sa velmi rychlo zregeneruje.Je rozdiel operovat chore telicko a zdrave.Nuz dopisala som roman a mile rada som sa vratila spat do minulosti.Aspon som si zaspominala na stare casy.Na zaver napisem pikosku.Prve dva mesiace po operacii ked prechadzalo okolo mna po ceste nakladne auto som mala strasne smiesny pocit.Velke auta robia taky zvlastny prievan ked prejdu popri cloveku a ja som citila ze tie ,,nove "usi mavali a hybali sa smerom dopredu a dozadu.Obcas ma to strasne rozosmialo.Mile bolo aj to ze na moje uska som si opticky zvykala az dva roky.Strasne sa mi pacili a volala som ich so setrou moje ,,nove usi...."

Kikuš

Tak na tomto stym octom som sa dost pobavila..rozmyslala si vobc nad tym co si tam napisala?sak je to uplne nerealne..to sa neda a ani to nepomoze..proste ta chrupavka sa musi zbrusit a potom sa dosiahne vysledny efekt peknych usiek a nie si ich potret octom a dat celenku..

josua220

Zdravím rozmyslali ste niekto alebo ste to vyskusali? použitie octu na usi a nasledne použiť celenku . Či to môže fungovať hmm......