Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von

Príspevok v téme: Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von
depka

ahojte. myslim,ze podobna tema tu uz niekde koluje, ale... Nevadi. Prvykrat v zivote som v strasnej depke.. Mam pocit, ze som uplne zbytocna. Samej zo seba mi je zle z takehoto pocitu, pretoze pre mna je zivot krasnym a velkym darom a nikto tu nie je zbytocne.. Viem, ze ono to raz prejde, ale.. Mam pocit, ze teraz uz len prezivam a a nezijem.. Zda sa mi, ze o vsetko dolezite prichadzam, o vela dolezitych ludi - prisla som o milovaneho cloveka (rozchod), teraz sa mi zda, ze prichadzam o dobreho kamarata.. Stale rozmyslam, kde je chyba, co robim zle. Ale na nic neviem prist.. Mam malo priatelov, na nete ich mam "vela" - kazdemu z nich dokazem poradit aj pomoct, ale sebe nie..Potrebujem najst Nieco.. Ale to Nieco vobec netusim co je. Nieco, co mi pomze, zachrani ma a da mi zase pocitit, zetu je miesto aj pre mna..Ked som dnes sla domov, sla som ako telo bez vnutra, cez cestu som sla takym sposobom, ze som uplne kaslala na to, ci ide nejake auto a to zacalo byt pre mna alarmujuce.. Co to robim? kde sa stratilo to usmiate slniecko?? Viem, ze so sebou musim nieco urobit, ale ja fakt neviem co.. Nechcem si hladat kamaratov "nasilu", a neviem kde ich mam hladat.. Na akom kruzku, alebo com..Prichadzaju vianoce a ja sa vobec netesim..Skor mi je z toho strasne smutno.. mam pocit, ze nemam nikoho(o rodine teraz nehovorim, lebo tu mam najlepsiu na svete).. Sama citim, ze sa uzatvaram do velmi zvlastneho sveta, ale asi zacinam byt apaticka, ako keby som uz nemala sil s tym nieco urobit..Nechcem sa s tym ale zmierit, pretoze chcem znova zit normalne a chcem sa obklopit vela ludmi, ale akosi neviem najst cestu, sposob.. Piste sem uplne cokolvek.. sady, nazor.. co len chcete.. Dakujem :)

nedepka

hojte :) tak som teda zmenila meno ;)Hmmmm dakujem za vase priania vsetkeho naj :) no.. v stredu s nim asi budem. a poviem mu ze mi je s nim fajnovo ;) no a co este dodam?

giv

depka, ja si myslim, ze uplne staci to, ze je ti s nim fajn. tym nic nepokazis,a on sa moze chytit prilezitosti a temy a vyjadrit k tomu svoj postoj.
:))) prajem vsetko naj!

depka

no ahojte.- takze. sa znova stretneme.:) rozmyslala som nad tym, co mu povedat, ako to po vedat.. ale.. jedine co mi napada je povedat mu, ze mi je s nim fajn.. totiz neviem ci mu mam hovorit nieco v zmysle, ze: chcela by som byt viac ako kamaratka.. neviem.. :-( hm?

depka

no.. stretli sme sa. to stretko bolo krasne.. niekomu by sa zdalo uplne obycajne, ale bolo pekne :) nic sa medzi nami nezmenilo, ani som mu nic nepovedala, ale.. rozpravali sme sa o tej jeho stazi a pytala osm sa, ze ako casto bude chodit domov a povedal, ze: ked ma zavolas vtedy pridem :-) na jednej strane sa mi zda ze aj ma zaujem, no na 2 strane, neviem.. potom sme sli spolu busom domov a ked sa konecne schylovalo k teme"mozny vztah" (aj ked veeeelkou oklukou a len v naznakoch), tak sa k nam pridal jeden znamy!! no skoro som ho kopla.. takze.. ostava to na buduce..
PS: Dnes som mala krasny den. okrem tohoto mi spoluziacka pred vsetkymi ostatnymi povedala, ze je rada ze som k nim prisla ( prestupovala som na iny odbor): bolo to od nej krasne.. skoro ma rozplakala.. vobec som to totiz necakala.. Ona a ni netusi ako strasne mi tym skraslila den.. a vlastne nielen dnesny den, ale vsetko..

¤#×

depka, slová si musíš nájsť sama. Správne slová ti nikto neporadí. tie musia výjsť len z teba. Len ty môžeš vystihnúť vhodnú situáciu, správny okamih a správne slová. Tých okamihov a situácii bude určite dosť. Ale hlavne nečakaj na ten úplne posledný.
Dôležité je začať a potom to pôjde samé.