Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von

Príspevok v téme: Pocit zbytocnosti, depka - neviem z nej von
depka

ahojte. myslim,ze podobna tema tu uz niekde koluje, ale... Nevadi. Prvykrat v zivote som v strasnej depke.. Mam pocit, ze som uplne zbytocna. Samej zo seba mi je zle z takehoto pocitu, pretoze pre mna je zivot krasnym a velkym darom a nikto tu nie je zbytocne.. Viem, ze ono to raz prejde, ale.. Mam pocit, ze teraz uz len prezivam a a nezijem.. Zda sa mi, ze o vsetko dolezite prichadzam, o vela dolezitych ludi - prisla som o milovaneho cloveka (rozchod), teraz sa mi zda, ze prichadzam o dobreho kamarata.. Stale rozmyslam, kde je chyba, co robim zle. Ale na nic neviem prist.. Mam malo priatelov, na nete ich mam "vela" - kazdemu z nich dokazem poradit aj pomoct, ale sebe nie..Potrebujem najst Nieco.. Ale to Nieco vobec netusim co je. Nieco, co mi pomze, zachrani ma a da mi zase pocitit, zetu je miesto aj pre mna..Ked som dnes sla domov, sla som ako telo bez vnutra, cez cestu som sla takym sposobom, ze som uplne kaslala na to, ci ide nejake auto a to zacalo byt pre mna alarmujuce.. Co to robim? kde sa stratilo to usmiate slniecko?? Viem, ze so sebou musim nieco urobit, ale ja fakt neviem co.. Nechcem si hladat kamaratov "nasilu", a neviem kde ich mam hladat.. Na akom kruzku, alebo com..Prichadzaju vianoce a ja sa vobec netesim..Skor mi je z toho strasne smutno.. mam pocit, ze nemam nikoho(o rodine teraz nehovorim, lebo tu mam najlepsiu na svete).. Sama citim, ze sa uzatvaram do velmi zvlastneho sveta, ale asi zacinam byt apaticka, ako keby som uz nemala sil s tym nieco urobit..Nechcem sa s tym ale zmierit, pretoze chcem znova zit normalne a chcem sa obklopit vela ludmi, ale akosi neviem najst cestu, sposob.. Piste sem uplne cokolvek.. sady, nazor.. co len chcete.. Dakujem :)

iriska

jeej,nedepka. nic? este dobre,ze len pre zatial! dobre vyspi,a ked budes moxt,tak nam napis...aj to,ako si mu to dala na javo,a co si mu povedala...nam neskusenym :))

¤#×

ďakujem za opýtanie giv,
zatiaľ nič moc. zatiaľ len zopár zamietnutí. asi je zo mňa všetko cítiť.
tak s tým zháňaním práce sa teraz moc nenamáham. skúšam najprv zapracovať na sebe, aby som si zvýšil sebavedomie. potom by to mohlo byť lepšie.

nedepka

no ahojte. dakujem za riadky,napisal si to pekne ;) dakujem . prave nanho cakam a tesim sa nanho.. hm, asi sa odhodlam.. nech aspon viem, ze ako na tom je, a ci cakam"zbytocne".. zatial sa majte kraaasne

¤#×

ahoj nedepka. už to znie optimistickejšie :)

je úplne jedno čo mu povieš. samozrejme tým nemyslím povedať niečo vedome zlé.
podľa toho, čo píšeš má o teba záujem aj on, ale je na tom podobne ako ty. možno sa asi nevie sám odhodlať.

ak si budete ten strach a obavy pestovať, tak sa aj naplnia. ani nebudete vedieť ako.
dokonca aj so zdôvodnením a s falošným uspokojením, že sa nič nestalo.

len sa neboj, prekonaj svoj strach a jednoducho mu povedz niečo. niečo o tom čo sa ti páči, čo by si chcela, čo cítiš keď si s ním ... je toho veľa :)

každý chalan je iný. niekomu sa páči mať pri sebe rapotačku :), niekomu menej slov,
niekomu stačí jemný dotyk a príjemné ticho ...

po toľkých stretnutiach si už určite musela vycítiť, aký je, čo na neho pôsobí. daj na svoju intuíciu (pozor - strach nie je intuícia) a urob to, čo budeš v danej chvíli považovať za vhodné.

zatiaľ čau a nech ti je pekne a príjemne

nedepka

no ahojte moje zlaaticka. takze asi zajtra by sme sa mali vidiet.. sa nanho tesiiiim.mozno sa konecne odvazim. len stale neviem co povedat po tej veticke, ze mi je s nim fajn.. mozno nieco take ze by bolo super, keby jemu so mnou bolo podobne.. a potom mu poviem, ze teraz sa strasne hanbim a tak zdrham a pozdravim ho a odidem :-)))))) Hm, co take pekne sa da povedat po tom ze mi je s nim fajn? aby to pochopil tak, ze by som rada s nim "chodila"?