Pleseň na nechtoch na rukach a nohach

Príspevok v téme: Pleseň na nechtoch na rukach a nohach
Kvetinka

V porodnici som sa nakazila cez ranku na ruke.Bola som na kožnom ,užila som 2tabl.,viac som tam nešla.2 roky som uživala homeopatika,pomohli,držali infekciu pod kontrolou,žial prestala učinkovať.Potom som vyskušala naturoterapiu 1,5 roka,nepomohlo,stale sa mi to zhoršuje.Som už zufalá,trva to 4 roky.Prosim pomôžte,poradte,kde sa obratiť.Ozve sa mi niekto s rovnakým problemom? popripade aj vyliečený? Lekari tvrdia ,že sa to nedá vyliečiť.Ďakujem

Soso2ka

Dobry den!Chcela by som sa spytat na jednu vec!Kamaratka ma gelove nechty uz skoro rok!Doteraz nebol problem az teraz sa jej objavil taky maly zelenkasty flak na nechte pod gelom!Co to moze byt?Z jedneho nechtu odrastlo ale objavil sa aj na druhom!

Jaroslava

Dobrý deň.
Na nechtoch rúk som mala do dnes akrylové nechty.Po odstránení akrylu som však zistila ,že na koncoch štyroch nechtov mam tmavozelene škvrny.Na rvý pohľad sa zdajú čierne ako kvné podlatiny,ktoré som kedysi dávno mala po pricviknutí prsta medzi dvere. Nechty som zbrúsila takmer do "živa",až ma bolia,ale škvrny tam su stále.Neviem ,či je to na nechte,alebo pod ním.Mohol toto sposobiť prípravok na modelaciu nechtov,alebo sa môže jednať o nejaké ochorenie?
Ďakujem

Gelika

Ja som bola na lekarskom protokole a tam sa liecia aj plesne na nohach,rozpravala som sa tam s jednou pani ktora uz na osetrenia nechtou chodi a povedala ze jej to super zabera,bola z Piestan a prisla az do Bratislavy,mam iba kontakt 0911987564

aikon190

Dobry den,nebudem sa rozpisovat ale mne behom 2 mesiacou pani pedikurka zmenila z hrozy nechty na nepoznanie,ma na to specialne lekarske osetrenie,je to v Ruzinove na Exnarovej 2, 0911987564

igoresko

dobry vecer,ja som sa dozvedel o jednej pedikure v Ruzinove na Exnarovej 2,doporucila mi ju kamaratka,ktorej som sa zdoveril o mojej pliesni na nohach,som az z Piestan ale isiel som a vyliecila mi ju...doporucujem vsetkym,nakolko som chodil 4 roky ku koznemu a nic sa nedialo,kto sa rozhodne nechavam kontakt...0911987564 vola sa Inge...priezvisko neviem

anonym_2137

Minulý rok mi pri mori zliezli 4 nechty na nohách. Po príchode domov, som zašla ku kožnej. Zistila, že mám pleseň. Predpísala mi dezinfekčný prostriedok, aby som si dezinfikovala obuv, taktiež niečo na pranie dezinfekčné a nechty som si mala natierať vodičkou a krémom. Neviem či to zabralo, skôr nie, lebo po nejakom čase som bola na tom prístroji DIACOM, čo už som spomínala na fóre a tam mi zistil, že v tele mám plesne. Doporučil mi Oregáno tobolky a po kontrole mi plesne nenašiel. Nechty narástli, v auguste idem k moru, uvidím či to bude o.k.

megisis

Ahoj ja mam takz produkt nato je prirodnej receptury ale je dost drahy lebo je zo zahranicia .pozri si stranku www.bigbosstrade.eu mne pomohol vydrzalo my ta flasticka tak mesiac vola sa to funfus a ak by si chcela ja mam este 2 doma tak ty mozem predat lacnejsie

tralalala35

Dobry vecer, ja som tiez mala plesne na nechtoch na rukach. Potom som raz bola na pedikure a pedikerka mi povedala, ze mam aj plesen na palci na nohe. Predala mi Olej na nechty a pokozku, znacka GEHWOL. Uz si kvapkam 3 mesiace a nechty su uplne ine, pevne ale pruzne, plesne odchadzaju a co som uplne prekvapena, vobec sa nevracaju. Pozrite si www.gehwol.sk a tam si urcite najdete vyrobok, ktory vyriesi Vas problem.

hutik

no konci nechtu som mala biely povlak, neviem to opísať. vyzeralo to ako plesen velmi som sa zlakla .... nevem co to je .. citala som ze to moze byt aj rakovina nevviete co ej to ? dakujem .