Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

meduska

baby-tak sa smejem . . . sme my ale hrdinky, ja dnes tiez papam uplne normalne, aj ked vcera a predvcerom som vydrzala-ale desim sa toho-ze som 2 kg pribrala . . . .zacinam cvicit.

lochneska

Baby, ja som sa dneska absolútne vakašlala na dietu... som bola na oslave a jedla som všetko rad radom... akože mala som bielkovinový den.. a sladké som jedla akurát kusok torty ale inak nič... maso, syr, zelenina... to by bolo v pohode ale aj zemiaky a coca colu som pila :((((((((

Džana

ahojteee. No ja som mala dnes dovolenku a celý deň som mala "voľný" program v papaní, takže ani vám nebudem hovoriť, viete si predstaviť.. :( Akurát tak raňajky som dodržala.. Zajtra idem na jednu (aj) firemnú akciu, kde sa bude súťažiť - variť, teda aj napchávať.. to už aby som sa tešila na ďalší pokašlaný deň :( Jessuli, kde si?? chýbaš mi tu!

lochneska

Ahojte :)
No mna čaká další ovocný den zasa zajtra, dnes som mala cestoviny so zeleninou ... a v pohode to zatial ide :) prajem krásny dník zajtra :))

Džana

Ajojteee! Krásny dník, teda skôr večer vám prajem :)) Ja som dnes mala taký mix-deň. Hlavne teraz večer.. Jesuli, mne je jedno, ako chceš, ale nemám sa moc čím chváliť. Keby tam bola ešte včerajšia váha.. možno.. Ako chceš, keď chceš, daj sem číslo váhy a ja dám tiež, jo??
Meduska - správne - robíme to pre seba!§ Kašli na ostatných ľudí čo povedia a mysli na seba, že čím viac schudneš a budeš "poslušná", tým viac to tebe prospeje aj po zdravotnej stránke, aj k lepšiemu sebavedomiu a celkovému pocitu! :) Takže hurá do toho :))

meduska

babenky zlaté-dnes mam ovocny den - neviem-ako ho zvladnem-drzte sa - ja som sa pripravovala cely den a hucala si do hlavy-ze ved to robim pre seba a kolko ludí tym naserem . . . nic nepomaha-ale ak to dnes zvladnem-co musim - budem aspon na mesiac nastartovana

jessika

ahojte dievčatká moje.vidím že nás tu akosi pribúda:)to je dobré.
džanuška moja aj mne sa zdá že dnes sa končia 2 týždne našej dohody ale ak chceš tak to posunieme ešte o jeden týždeň.alebo môžme aj teraz.ako ti to vyhovuje.

meduska

akosi sa stale neviem nastartovat . . . odolavat a vytrvat . . . zajtra mam ovocny den-esteze som cely v robote-aj tak neviem-ci vydrzim