Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

lochneska

Držalo ma pri živote to, že som vedela, že na další den budú bielkoviny :)) ale tak mne to ovocie fakt už liezlo hore krkom :D Tak to sa inak nedalo :D

jessika

lochneska napríklad ja som sa v sladkú večeru dobre nažrala parenými buchtami s pudingom:) ale zomňa si príklad neber.ja som tu čierna ovca ale kilá začali ísť zasa dole.len som hladná ako pes.ja krava som dnes navarila segedínsku s knedlami:) tak po nich zazerám ale ešte som si nedala:) no večer je ešte ďaleko tak sa chváliť nechcem.a vy ako stojíte?
preboha lochneska to si ako vydržala?biť len na vode.mne robí problém vydržať na ovocí ne to ešte na vode:)ach jaj nech je už večer.

lochneska

Jess, máš pravdu s tým denným svetlom :) v zime je to lepšie, aj ja teraz proste pozrem vonku o osmej a všade svetlo a tak ma hned napadne že čo by sa dalo zjesť :D Dnes som mala na obed cestovinky so zeleninou, inak ked sa môže jesť sladké čo si dáte?
Mňa tak napadlo, že ked som predtým dva mesiace držala dietu tak som v ovocné dni skoro nič nejedla, už mi to tak liezlo hore krkom, že som si zvykla byť len na vode, poprípade sem tam ovocie alebo zelenina :) ja mám ovocný den zajtra a cez víkend je to asi najhoršie :(

jessika

dobré ránko kočky moje:)
hát lochneska gratulujem aj k tým pól kilám.pomali ale ide to:)
juj meduska a to akože na výlet odlietaš?dávaj si tam na seba pozor a nezabudni sa sem k nám vrátiť:)to nepravidelné dodržiavanie poznám.vlastne poznám hádam viac ako dodržiavanie:)
no ja mám dnes vitamíny.neviem ako to dopadne lebo mám dnes vela práce a určite budem velmi hladná.vlastne už teraz som hladná:) preboha ja som si tak odvykla od tohto dňa.ani sa nepamätám kedy som ho naposledy podstivo dodržala:)ale dnes sa pokúsim.
akurát som rozmýšlala džanuška moja nad tým prečo nám začali robiť problémy večerné hodiny.aj ja ich v poslednom čase ťažko zvládam.to bude asi tým že keď sme začali s diétou o šiestej bola tma a bolo to automatické že je večer a mi už nemôžeme jesť.ale teraz aj o deviatej je svetlo a mne škrká v žalúdku:)
prajem pekný deň a ozvite sa ako stojíte baby moje.

lochneska

Prajem Vám krásne ránko a úspešný dník :)) Nech je prežitý v súlade s dietou :D Ja som sa dneska vážila a o pol kila zasa menej :) čakala som síce viac, ale aj toto poteší :D

meduska

Ahojte kočky . . .čitam vas-ale hambim sa-dodrziavam nepravidelne-ale pomalicky to ide z tej 75ky dolu . . . ved uvidim-V stredu odlietam na par dní do GB a tam neviem, ako sa mi podarí drzat dietu-

jessika

dooooobré ránko:)
som rada že sme sa troch nakopli a pozbierali.vidím že ste to vzali vážne:)dúfam že to tentokrát neodflákneme v takej miere ako za posledný mesiac:)
džanuška moja si šikulka.a verím ti že si unavená.aj ja som rozobrala ďalšiu izbu,už som ju opravila.už len menšie opravy a už malujem.pomali aj s touto izbou budem hotová.takže viem čo je za bordel pri takýchto prácach:) lenže ty máš k tomu prácu a ja deti:) to je rozdiel.ale asi dajú zabrať obidve.ozaj kto z nás tu má ešte deti?
bella aj ty si nám pekne vyrástla:) to len ja som takýto trpaslík medzi vami?:)
lochneska som rada že sa ti podarilo takto pekne zvládnuť deň.som na teba hrdá.len tak ďalej.
prajem vám všetkým nádherný dník dievčatká moje.

lochneska

No ja som dnes mala prakticky fajn den, ale tak bielkovinové sa vždy dajú vydržať :))
Bella: no ja asi pár týždnov... ale aj pred 2 rokmi som držala dva mesiace a to som schudla 1O kg :)