Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

lochneska

No jooooo... pridávam sa :) Opäť :D Ja som mala dnes ovocný den, ale večer som to kus porušila, som si dala pizoový kroasant :(
Ale zajtra začínam... mam už pripravený obedík.. rybu na pore...s uhorkovým šalátom :)) Ani mne už nebaví toto dookola... Ved chceme schudnúť a byť pekné, nie? No máte pravdu.. pome na to ... držím palčoky :o))))))))))ň

džana

Bella, myslím, že vôbec, ale vôbec nie je zložitá. Je tam dôležité hlavne - zapamätať si základné princípy tejto diéty (ktorá potravina do ktorej skupiny patrí, čo sa môže a nemôže kombinovať atď.) a hlavne - ovládať sa :) Ja som prvýkrát začala s touto diétou pomocou originál knižky, ktorá sa volá tak ako diéta - 90-dňová rozlišovacia diéta. Je to tenučká, taká dooranžova kniha formátu malého zošitu, ktorá určite nie je drahá a dosť mi na začiatkoch pomohla. Sú tam okrem týchto všetkých vysvetlení a "nariadení" aj recepty na každý deň!! (aj keď ja som podľa toho varila asi 2x). Ale môže ti teda pomôcť dvojnásobne - s diétou aj nápadmi na recepty, čo variť! Takže podľa mňa by si mala siahnuť po nej!
My to tu s kočkami ťaháme nejaké 4mesiace. Ale tie dva posledné by som povedala, že to flákame (samé prerešky, voľné dni a tak). Ja som za tie dva mesiace zhodila cca 9kíl, Jess viac. Môj názor je, že je to naozaj dobrá diéta, ktorá Ti hlavne neuškodí. Ja sa cítim po týchto zhodených kilách (čo je cca 12kg) perfektne. A úplne som si zvykla na tento štýl stravovania a "správania sa". Takže šup - šup a môžeš sa pridať k nám :))) Veľa šťastia!!

Džana

JA, JA, JA, JA, JA, JAAAAAAAAAAAA sa pridávam do klubu! :)))))))))
Dnes mám za sebou prvý úspešný dník-ovocný :))) - a zajtra mám pripravenú takú super papaničku, že až! Aspoň ja to strašne ľúbim - na obed dusený karfiól s kuracím mäskom a na večeru dusenú mrkvu s hráškom. Až sa mi slinky zbiehajú už teraz :) Takže - kto ďalší sa pridáva??????? čo napr. ty meduska???? alebo žeby lochneska??

bella1988

Ahojte baby ja by som sa k vam rada pridala lebo ani ja sa uz na seba pomaly nemozem pozerat a ide leto. len vobec nic neviem o tejto 90dnovej diete. ak cosi mate dake dobre linky abo podobne veci tak napiste. neni to moc zlozita dieta? lebo take ja moc nemusim. a ozaj zabera? kolko sa tak da schudnut za tyzden? ja by som chcela dat dole tak 8-10kil. dikes za vase odpovede :)

jessika

dobré ráno.
no dnes som zas šokla sama seba.ja dnes začínam.ja som taká krava.keby som držala poriadne diétu tak mám už dávno váhu ktotú som si predstavovala.dnes som sa postavila na váhu a skoro som odpadla.už tuším druhý či tretí krát to stlačím na 64-65 a vždy to pustím späť.aj teraz som to spravila.dnes ráno mám 67.5kg.kočky ja dnes prísne začínam!!!!!!! chcem to napraviť.už sme si zvykli na toto ulievanie a ani jednej z nás sa to nepáči.ideme na to.koniec pohodlnému papaniu.už sa zasa nepáčim sama sebe.a to je horší pocit ako byť pekne najedená.
takže kto sa pridáva do klubu:NEPOKAŠLEM DIÉTU??????
PODME NA TO KOčKY.JE TU LETO A POMALI ZAčíNA PLAVKOVá SEZÓNA.A MI CHCEME BYť PEKNé.....NIE?????
TAKžE NIE JE NA čO čAKAť!!!!!!!!!!
aspoň ja som sa odhodlala a kto sa pridáva nech sa ozve.prajem pekný deň dievčatká moje.

Džana

ajojtee! No Jess, to si ma teda šokla! To si ako dokázala dať to na 64,5kg??? Tak to máš teda naozaj môj obdiv!!!!!!!!! ja som sa od piatku radšej nevážila, ale počítam s tým, že bude min. 70-tka :(( Dnes som plánovala začať tú dvojtýždňovku bez jediného prehrešku. Držala som sa perfektne až kým som pred hodinou neprišla domov. Na stole čakali 3 pizze, chipsy, čokoláda... - ségra dnes urobila posledné záverečné skúšky na výške, tak sme si trošku posedeli. samozrejme, zožrala som takú polku pizze + ostatné.. No nie som ja totálna krava?, takto sa držať celý deň a potom toto?? Inak v poslednom čase mi večery začali robiť problémy. Neviem sa normálne ovládať!! Som zase prepchatá, bruchom mám tiež ako ty meduska - taký 8-my mesiac :(( ale vážne, zase sa začínam nemať rada za tieto kraviny!! Zajtra začínam aj keby som neviem čo robila!!!!! A min. 2x do týždňa musím vypadnúť na korčule aspoň na pol hodku - hodku!! Za každú cenu!!! lebo takýmto tempom bude zachvíľu tá 80-tka naspäť a to nemôžem dovoliť!!!!!!

meduska

babenky, dnes skusim byt iba na vode, vycistit sa a hlavne vyprazdnit . . .
vcera mi bolo fakt zle, brucho mam uz dost velke a teraz som vyzerala ako v 8 mesiaci, neprehanam, vazne, prisaham, este aj manzel zostala zarazeny, ked som vecer ochkala a stonala pred telkou, este cvicil s mojimi nohami a chcel mi dat rektalnu rurku do zadku! :D
uvidim, ci vydrzim, musim, dnes som cely den v praci, mozno sa mi to podarí

jessika

dobrý večer kočky moje.
no aby som sa pridala k vaším hriešnym dňom aj ja.veď ja nemôžem vyčnievať z radu:)a ako je to u nás dobrým zvykom vediem aj teraz ako stále v mega prehreškoch:) ja som zjedla skoro pól nanukovej torty a aj ovocnej:)a pojedla som všetko aj za troch:) džanuška keby si ty vedela ako som prežratá aj teraz.jój už s tým musíme fakt niečo robiť.ja som cez týždeň držala dosť pekne diétu a dotiahla som to na 64.5 kg.ale teraz ani nechcem vedieť ako stojím.o pár dní sa odvážim.dobrú noc vám všetkým.

Džana

Lochneska, netráp sa tým, Pozri, čo tu stvárame my :))) Aj tak asi na nás nemáš! A to by som chcela vedieť ešte, čo zase Jess robí :)

Džana

No tak baby! že sa nehambíte - me :))) To už je fakt na smiech čo my stvárame. Ja mám už tretí deň voľno od diéty. A tiež v podstate všetko doradu. včera sme boli na tej firemnej akcii - tam som si dala taký geniálny čerstvý maďarský chlieb s masťou a pažitkou, malinovku, cukrovú vatu s malým, špekačku atď. Takže bolo včera teda pestro :) Ale nejako mi to netrhá žily.. Povedala som si, že ešte dnes to nejako poflákam a zajtra nastupujem na dvojtýždňovú diétu bez jediného prehrešku! ale úplne vážne!!! Musím!!!!!!!!!!!!
A meduska s tou váhou sme na tom podobne. Ja tieto dva dni, čo som jedla normálne som pribrala skoro 2kg. Pri takomto voľnom stravovaní sa to strašne rýchlo naberá naspäť. Ale zase si myslím, že to je v podstate za tieto moje dva dni naukladané ešte v žalúdku a črevách, že sa to až tak úplne nedotklo váhy. Viete, ako to myslím?! Takže nejaké tri-štyri dni diéty a malo byť to byť teoreticky naspäť. Ale chcem to dať za každú cenu na tých 65kg keď sa mi už nepodarí viac!!!!