Kto ide so mnou na 90-dňovú napr. od 20.1.? Nájde sa niekto?

jessika

dobré ránko kočky moje.
musím sa vám priznať že včera som jedla normálne.mala som dosť vela práce a energiu vôbec.tak som porušila.dnes pokračujem tretím dňom akoby sa nič nestalo až nato že dnešná váha sa mi vôbec nepáči.prajem vám krásny deň.

ajam

Ahojte dievčatá.
Pred 2 rokmi som držala poctivo 90 dňovku,schudla som, ale pre moju nie moc pevnú vôľu sa mi kg vrátili.Chcem začať opäť od júna, ale chcela by som 2.diel, pre inšpiráciu na recepty.Neposlala by ste mi ho niektorá, ak ho máte na mail lucinka278@azet.sk

džana

prepáč Lochneska, mne sa to nejako pomiešalo. Nejako som si spojila váhu 64kg s výškou 176 :)) Ale to nič! Ja som mala včera úspešný ovocný deň, a dnes sa pokračuje :)) Aj vám krásny a úspešný dník :))

lochneska

Džana, ved ale ak schudnem na 80 tak to bude tak akurát nie? :) Ja som mala včera ovocný den, a pohoda celkom :) akurát že som večer vychliapala plno kofoly v krčme :) A dnes bielkoviny, to mám najradšej :D
A ráno som bola aj ja pri konoch, ale len som im išla vodu dať a seno a skontrolovať, jazdiť som bola v piatok :))

Džana

Ahojteeee kočky moje! Vy ste tu toho popísali kým som tu nebola! Ale priznám sa, že ste mi chýbali!! :) ja som bola vo štvrtok na firemnej akcii až do nejakej skoro druhej v noci, tak som sa sem nedostala. A včera mi jaksi nešiel net, tak som sa nemohla pridať k diskusii :( Ja som sa dnes vážila prvýkrát od pondelka. V pondelok som skoro vyhodila váhu - po tých všetkých voľných dňoch a vymýšľaní som mala 71,1kg!!! No katastrofa!! Tak som sa vtedy poriadne nakopala a pustila sa do diéty. A dnes som sa odvážila a - ani neviem aký pocit teraz mám - aj trošku sklamaná, ale na druhej strane som si povedala, že musím vydržať a ísť ďalej! Dnes ráno som mala 68,9, tak nejak. Ani to desatinné číslo som si poriadne nezapamätala, lebo sa priznám, že som čakala, že to bude aspoň o kilo menej!! :( Ale tak dala som dole 2kg, tak si myslím, že celkom pekné!

A dnes sa pokračuje! Mám vitamínky. Zatiaľ sa držím! Práve sme boli (podaktorí) obedovať - naši urobili obed ségre za promócie, tak na stole kačička, maminkina božská knedľa, kapusta, koláče a neviem čoho všetkého. Ale dnes ma to nejako výnimočne ani nelákalo! No vážne :))) Za takú hodinku sa pomaličky začnem chystať na koníky - idem si zajazdiť, to sa tešííím! :))

Inak čo sa týka toho sladkého dňa, tak ako kedy, podľa toho čo máme doma! Niekedy mi stačí jeden nanuk, druhý krát si dám koláč (napr. veterník), inokedy keď naozaj nič nemáme, tak nejakú tyčinku/keksík. a keď mám také "žravé" dni, tak hocičo :)) Ale tú poslednú variáciu ste akože nečítali,hej :)))

Jessuli, tebe vieš ako závidím s tou váhou? :) Ale aj ja takú budem raz mať, ha! :)) Lochneska a ty prosím Ťa čo stváraš s tou váhou pri výške 176?? veď ti musia už všetky kosti pomaly trčať! :)) alebo sa mýlim? No neviem si to dobre predstaviť. Ono by sme sa mali asi potom porovnávať podľa BMI, nie? keďže máme každá inú výšku...

Tak ahojte zatiaľ, krásny dník prajem! :) papa

lochneska

Ahojte :))
No ja včera v pohode dník... som si dala na večeru koláč u otca... a v pohode, a dnes vitamíny, sme boli nakúpiť plno ovocia tak mama urobila ovocný šalát.... hotová vitamínová bomba :) fajné to bolo... Inak môžem jesť aj hrach? Normálny taký z tržnice....
A navyše celkom super dopoludnie, bola som si nakúpiť nejaké veci na oblečenie a včera som si doma skúšala jedny rifle, čo som si kúpila už dávnejšie s tým že mi nie sú dobré a chcem do nich schudnúť, ešte pár cm a môžem ich nosiť :)
Inak moja vysnívaná váha je 80... ja si ani nepamätám kedy som tolko vážila, začala som na váhe 112 :((( ale ide to pomaly ale isto dole :) A ak sa mi podarí tá 80tka tak potom už len ak na 75 a to by bolo pre mna to najdokonalejšie na svete :) Bude to ťažké, ale verím že to spoločnými silami zvládneme :)))

jessika

dobré ránko dievčatká:)
no včerajší vitamínový deň zvládnutý viac ako perfektne.som zo sebou spokojná.len nech to takto ide ďalej:)vôbec žiadne prehrešky pritom pokušení bolo tolko že som skoro umrela.a ani som nešla skoro spať.až o jednej v noci.o piatej som vstávala takže som unavená ako pes ale aspoň dnes nemusím variť.môžem sa chitiť stierkovať izbu.teraz som sa vážila a konečne váha ukázala 65.1 kg.zatial som to stlačila najviac na 64.5 ale teraz to chcem prekonať.na budúcu nedelu má syn sväté príjmanie a ja mám prichystaný kostým do ktorého som chcela schudnúť.a je na mňa dobrý.tak teraz som presne o 15 kíl lahšia ako na začiatku diéty.mohlo to byť už dávno o vela viac ale aj takto som spokojná.neviem ako vy ale keď pekne dodržujem určitý čas diétu mám taký pocit spokojnosti že je to hádam lepší pocit ako byť pekne napapaná.tak neviem prečo vôbec takto kazím diétu.dúfam že sa vám včera darilo a že ste spokojné aj vy.chcem schudnúť na 58 kg.je to môj sen.potrebujem k tomu ešte 7 kíl.nie je to síce málo ale je to menej ako keď som tých 58 vysnívala pri váhe 80:)
prajem pekný deň dievčatká moje.