zasnubny prsten

hamula

Ja si viem úplne predstaviť ako by môj chlap okolo toho strečkoval a vymýšľal až by nakoniec vybral ani nie pekný a pri mojom šťastí by bol buď taký že buď na malíček alebo na palec :D Nie všetci chlapi to majú v oku a je podľa mňa fajn keď sa vieme takto dohodnúť.

hamula

Nevadí mi že to nebude prekvapenie, lebo prekvapenia nebývajú len príjemné. Takto sa aspoň vopred dohodneme, poprípade ja si vyberiem, on ho kúpi a potom nech ma s ním niekde nečakane prekvapí :D
Chcela by som niečo jednoduché, nie s nejakým veľkým kameňom, ale tak aby sa to dalo nosiť aj po svadbe spolu s obrúčkou. Veď ako sa vraví v jednoduchosti je krása.

bonwo

No to ti poviem koľko je problémov okolo toho, keď chceš urobiť prekvapenie. Mne dlho trvalo kým som prsteň vybral. Toľko možností, veľa som špekuloval, bál som sa aby sa jej páčil, aby sedel, nech je všetko tip top, no pol života mám pocit, že mi to vzalo, ale teda stojí to za to ten čas tomu venovať, lebo potom ten okamih, to je niečo neskutočné.

ondrej49

demza: osobne to vnimam z pohladu chlapa..takze ti poviem, ze pre nas je lepsie ked sa takto dohodneme a vy zeny mate moznost si vybrat..pretoze aspon neurobime krok vedla a mate radost..

taziarka

mne sa paci, ked je jednoduchy prsten, len s nejakym mensim kamienkom, to je take krasne, nejako to nekrici, mam rada take minimalisticke veci :)

jamicka

No u nás už drahý zásnubný vybral, ale my budeme zase obrúčky vyberať, tak tiež som na tom podobne, že mám dilemu. Nechal to na mňa, nech nejaké vyberiem, lebo on aj tak nebude môcť kvôli práci obrúčku nosiť. Tak mám také čosi vybrať, čo sa mne bude páčiť. Tak môžeme sa spolu navzájom inšpirovať, čo ty na to??

limovienka

tak kazdy to mame inak, podla mna na tom vobec nic nie je, ved ide o to aky maju vztah, ako to maju medzi sebou, kazdy sme ved iny :)
mas aj nejaku predstavu, co by sa ti pacilo?

janulienocka2

Tak záleží akú máš predstavu. Dnes je tých možností veľké množstvo a poviem ti, že mne sa na jednej strane toto aj páči, že máš možnosť si vybrať, aby sa tebe páčil.