zasnubny prsten

mya24

ahojte, ja som teraz na vianoce dostala zasnubny z bieleho zlata s kamienkom a mne sa veeelmi paci.. moj drahy kupil biele z. bo vie ze ja nosim len striebro a zlte by sa nehodilo, aj obrucky planujeme z bieleho, mozno kombinovane..mne sa proste na pekne opalenej pokozke viac pacia veci striebornej farby;-)

moniqa87

pridavam sa, ani mne sa obrucky z bieleho zlata nepacia...
mne sa to uz potom ani na obrucku nepodoba...
a ked uz tak aspon kombinacia zlteho a bieleho zlata, ale nie biele samotne...
z mojho pohladu, to by som si rovno mohla kupit tie obrucky strieborne...

cafkycafky

Mne sa biele zlato nepaci, lebo vyzera ako striebro. Najnovsie kazdy nosi prstene len z bieleho zlata, aj v zlatnictve maju vylozene vacsinou tieto prstene. Neviem preco, asi to bude nejaky biznisacky trik, preco chcu predavat biele zlato. No a diamant vynikne krajsie na obrucke zo zlteho zlata ako bieleho. Prekvapilo ma, ze letia aj titanove prstene. Boze, ved to nie je ani vzacny kov a je to nejake sede, taku obrucku by som teda nechcela, podla mna to nie je pekne.

lenuliatko

ani ja nenosim zlate veci.nepaci sa mi to velmi.mam radsej striebro alebo biele zlato.zasnubny prsten aj obrucky mame z bieleho zlata s takymi kamienkami ktore ani neviem presne z coho su.pocas tehu som ich musela zlozit v poslednych mesiacoch lebo mi boli male :D

......

môj snubný aj zásnubný aj všetky moje zlaté prstene a retiazky odpočívajú v krabičke už niekoľko rokov.Po 20 rokoch fakt super manželstva si na ne ani nespomeniem.Nosím striebro je krajšie

dd

premyslala som o tom, ze si ho dam zmensit, ale zase mam troska maly problemik s mojimi ruckami..v lete, alebo aj v zime, ked mi je velmi teplo, horuco, tak sa mi spotia a v lete aj troska spuchnu a vtedy mi je este aj maly :D.a takisto ked som bola tehotna, tak mi bol az maly v tych poslednych mesiacoch..kedze som bola tiez naliata vodou..mam pri nom taku "poistku" na prste, dalsi prstienok, ktory je mensi a dobre mi ho drzi, takze zatial to asi necham tak..

prasky

Ja som dostala trojkaratovy briliant- zasnubny prsten (poziadal ma nim o ruku) a nosim ho na lavom prstenniku spolu s obruckou, ladia.
dd mne manzel tiez kupil prsten dvakrat vaccsi, nez je potrebne, ale dala som si ho zmensit. Ty si nedas?

igua_

mne zasnubny prsten niekto ukradol...tak nech si ho uzije. a nosila som ho na pravej. obrucka by mala byt na lavej.