Domácie liečenie

Príspevok v téme: Domácie liečenie
nelly15

Ahojte určite ma tu poznáte.Ak nie mám 15 výška 168cm a váha 64-70 kg.Váha sa dosť často pohybuje hore dolu mám teraz problémy s bulímiou bola som cca mesiac a niečo čistá a teraz sa to opať začalo a to ja nechcem.Takže som sa rozhodla písať sem jedálničky a váhu.

Váha dnes je 69,5 kg ! čo je hrozné, mám v sebe 5 tabletiek fenolaxu ale viem že to nič nevyrieši tak dúfam že na wc ani nepojdem.

Od zajtra chcem do svojho jedálnička naspať zaradiť zeleninku a ovocie.

Uvažujem aj o pridaní masa aj keď som už asi 5-7 mesiacov vegetarianka a maso som nejako v láske nikdy nemala.

Ešte len tolko teraz som sa začala prejedať kvoli priatelovi,teraz už ex priatelovi a chcem sa opať smiať zbaviť sa depresií a sebapoškodzovania !

ssia

nelly: pozrela som tu tvoju foto a...nemas dokonalu postavu. ale ziadne strie som tam nevidela a ani speky. nemas ploche brucho - to nie, ale kazdy na nejake miesto, kde sa mu uklada tuk. a za tie tvoje nohy a nevytrcajuce bedra by som ti dala aj svoje ploche brucho, fakt. mas super nohy a aspon nie si tu kost-tam tuk ako ja:)
a na 70-80kg tam ani nahodou nevyzeras!!! mne sa zda skor na takych 55kg (ked si to porovnam so sebou...). takze aj ak mas tych 67-69 ako tu pises, nevyzeras na to a si stihla a krasna. mas mozno len tazke kosti, ale inac nic...fakt.
a v 15 s 3 jedlami denne...to nie je zdrave, vrav si co chces o nejakych knizkach, nie je to zdrave a basta. telo na nevycisti nejedenim pol dna!!! to je somarina. radsej si daj na ranajky a desiatu len nieco lahke (ovocie, jogurt, alebo nieco take) ako vobec nic. lebo ked nejees pol dna, cukry sa menia na tuky a ukladaju sa...
gratulujem, ak si sa docitala az na koniec:D

nelly15

tak dnešok bo, fajn ale mám velku depresiu,znova.

Neviete nejake antidepresíva bez lekárskeho predpisu ?

Je to hrozné chvílu som štastná a v okamyhu sa rozplačem a mám skazený celý deň.

nelly15

Jedálniček:

R:nič
D:nič
O:rybie file so zemiakmi
D:nič
V:Jogobella Light + 15 g musli + hryz do rožka

Cvičenie: orbitrek+stepper a ešte pojdem asi na fit loptu =D

annicka

nelly
mam pre teba jednu zlu spravu. dokonala bohuzial nebudes nikdy, lebo to sa proste neda. nedokaze to nikto z nas, aj keby sme sa rozkrajali alebo schudli najviac ako sa da a ako si zelame. radsej si to dokonala zamen za "byt sama sebou" a snazit sa respektovat seba a svoje telo... chcela som ti len poradit, aby si sa potom necitila nestastna :) ber to ako priatelsku radu :)

[zruseny12]

jasne,ty vies ako ti je dobre,len aj ranajky ti dodavaju energiu na cely den/na to nezabudaj/
tak ti prajem aby si bola spokojna zo sebou...a vobec r.2009 aby si mala taky aky si ho predstavujes...pekny den...

nelly15

mariaa.budem sa na tie traviace enzýmy informovat ja nieosm zvikla raňajkovať pretože pri delenej strave som jedla až na obed lebo do obeda sa telo čistí a teraz vstavam tak okolo 11 hodiny tak to je už buď obed alebo desiata =D

Váha včera: 67,8
Váha dnes: 67,3

[zruseny12]

nelly,nechcem ti moc do toho hovorit,ale pises,co si jedla,lenze podla mna ranajky su dolezite a ty pises,ze si nemala nic na ranajky...