Domácie liečenie

Príspevok v téme: Domácie liečenie
nelly15

Ahojte určite ma tu poznáte.Ak nie mám 15 výška 168cm a váha 64-70 kg.Váha sa dosť často pohybuje hore dolu mám teraz problémy s bulímiou bola som cca mesiac a niečo čistá a teraz sa to opať začalo a to ja nechcem.Takže som sa rozhodla písať sem jedálničky a váhu.

Váha dnes je 69,5 kg ! čo je hrozné, mám v sebe 5 tabletiek fenolaxu ale viem že to nič nevyrieši tak dúfam že na wc ani nepojdem.

Od zajtra chcem do svojho jedálnička naspať zaradiť zeleninku a ovocie.

Uvažujem aj o pridaní masa aj keď som už asi 5-7 mesiacov vegetarianka a maso som nejako v láske nikdy nemala.

Ešte len tolko teraz som sa začala prejedať kvoli priatelovi,teraz už ex priatelovi a chcem sa opať smiať zbaviť sa depresií a sebapoškodzovania !

ssia

ja necvičievam každý deň, asi tak 4 krát do rýždňa:) to stačí. a väčšinou aerobik alebo posilňovačky z netu, 2x do týždňa tanec asi tak hodku a viac;) aj v škole na telesnej občas cvičíme aerobik, tak aj tam sa aktívne zapájam:))) hej a tie narodeniny a vianoce a spol. nemám rada presne kvôli tomu množstvu jedla ako si písala:((( ale zase na výletoch a chatách a tak tam zase nerada jem. takže už sa teším na výlet:DDD

nelly15

ahoj ssia,
ano som krestanka,verim v boha ale niesom ten kostolný tip,ani tie posty nedodržujem ja maso málo jem....ti gratulujem aj ja teraz cvičím takždý deň,v pondelok mal otec narodky to bolo ale prežieranie...och ale už mám 1,8 dole...a ako cvičívaš ? ja ked mám čas tak 2000 cez švihadlo,20 min.orbitrek,1-2 hodky rotoped a nejaký aerobic

ssia

ahoj nelly, ako sa máš? ja som včera fakt cvičila a celkom som so sebou spokojná zatiaľ, dnes chcem tiež. a teraz počas kresťanského pôstu sa pokúsim trochu pôstovať;) veď aj keby nebol, ale aspoň mám výhocorku pred rodičmi. aj tak nezaberie:( ty si kresťanka?

ssia

rozhodla som sa, že dnes budem cvičiť, keď som doma sama, skôr sa mi chce. tak snáď to neostane len pri sľube:DDDD

nelly15

no mne sa už skončili...ach ajj no dnes som cvičila len asi minútiu na švihadli..musím sa učiť na hurbanov pamatník básničku...

ssia

ja budem mať prázky až nabud. týždeň...a teraz mám vlastne tiež, som chorá. ale pochybujem že budem nejak extra cvičiť

nelly15

no ani ja som sa napokon pre ňu nerohodla vieš lebo ovocie jem nestále...a máš pravdu chudnúť sa dá aj inak škoda že mi už skončili prázdniny nemám už tak vela času na cvičenie...ach jaj...

ssia

no tak som si podrobne naštudovala tú 90-dňovú. celkom sa mi pozdáva, je to skôr životný štýl ako diéta, ale...prakticky je to v mojom prípade nemožné. keď raz budem vedieť variť tak si môžem variť čo chcem a kedy chcem, ale momentálne neviem uvariť ani poriadny čaj, no tak som odkázaná na maminu. a ona diéty neuznáva a keby som jej povedala nech mi každý štvrtý deň varí bielkoviny a každý štvrtý deň jem len ovocie atď, asi by ma poslala vymrznúť vonku kým si to nerozmyslím alebo čo:DDD
a chudnúť sa dá aj inak. ja už sa pár dní nevážim, lebo sa mi nechce. kto by to bol povedal, veď ja som sa predtým vážila 3 krát denne. ale teraz sa mi fakt nechce. zvláštne

nelly15

ssia:
ano je to tá ale nakoniec som ju nedržala ale tak teraz sa držím a opať cvičím už som aj psychicky na tom fajn takže je po diete ale chudnem