Chudnutie pomocou stacionárneho bicykla

tinusska

tych 850 kcal sa mi nezda... jedine ak tak 850 KJ.. ja cvicim fo fitku.. mam uz celkom slusnu kondicku a za pol hodku spalim cca 200 kcal, t.j. cca 840 KJ.. no a vlastne dokazem makat uz hodinu vkuse... som na trojke zatazi, viac si davam len ked citim, ze nejak mi to moc lahko ide, alebo si striedam trojku a stvorku po nejak 2 minutkach..

januliacik

850 kal...wau...ja som tak 150 ale to asi preto ze to mam len na tej dvojke zatazi:o( budem sa musiet vypracovat:o)

ja mam tiez z tesca teraz ho mali v akcii za 4.500,- Sk, taky s elektrickym pocitacom, kde sa daju menit programy, nejake su tam uz nastavene alebo si sama mozes nastavit program....vecra som makala polhodinku..dneska tiez budem...

huraaa

no ja tiez mam doma stac. bycikel, ale zatial len tyzden, kazdy vecer na nom som tak okolo tych 35-45 minut a spalim pritom okolo tych 850 - 1200kcal... myslite ze mi to pomoze schudnut?

januliacik

pridavam sa, od vcera som aj ja stastnou majitelkou rotopedu:o)Vcera som ho len tak pociatocne otestovala na 15 minut na dvojecke...dneska chcem aspon polhodku..kolko kalorii tak spalite denne na rotopede?

žužu07

takže keďže som si dala záväzok že od nového roka začnem na nom makať tak sa stalo. Od včera teda od 01.01.2009 mám nasledovný cvičebný plán, ráno 10 minút a počas dňa 30 minút nonstop šlapať, po 19.00 nejesť somariny iba ak tak ovocie, ale počas dňa si veru doprajem udené, šalát, takže uvidíme ako to dopadne, bola by som rada, keby sa mi podarilo nejaké tie centimetre zhodiť zo stehien a bohov lebo už sa nepáčim sama sebe.

tehla

no, ja ho idem objednat cez jednu znamu :) a ak mas nablizku sportovy obchod, chod si to radsej omrknut tam... nech ti poradia a tak.. ja tu moznost nemam.. najblizsi obchod s takymito potrebami je vzdialeny 200km a viac.. mame tu iba nejake cyklosporty a podobne :-/

miss_lili

ahojte...aj ja by som si chcela kúpiť rotoped,len neviem či je lepšie si ho objednať cez net alebo normálne kúpiť v športovom obchode...poradíte?