Chudnutie pomocou stacionárneho bicykla

loli

januska1245- ja mam doma spinning a chodim každe rano no dam si spalovac a idumi kilecka velmi lahko dolu, napisem Ti ho zajtra ako sa vola, teraz ho nemam so sebou, no kupila som ho v spec. obchode pre sportovcov, kde mi ho odporucila pani predavacka a musim povedta, ze fakt pomaha no je trosku drahsi cca 50eur za balenie...

januska1245

Ahojte tiez som si kupila stacionarny, makam hodinu rano a hodinu vecer. Viete mi poradit aj nejaky dobry spalovac?

bobika 1

bikerka, 15 vstupov za 160€. Dnes idem tretí krát tak ani neviem či to pomáha ale že vraj po piatom raze badat na cm, tak potom dám vediet.

bikerka

januliacik
to je o zvyku.. musis si jednoducho zvynut na to sedadlo.. to mas ako ked si kupis novy normalny bicykel.. tiez ta po prvom makani boli zadok no nie? :-) proste zvyk :-)
tiez by si mohla napisat, aku rychlost a kolko km prejdes na akej zatazi :-)

bikerka

ahojte
ja mam kondicku velmi slabu, ale na stacionarnom vydrzim v pohode 45minut rychlostou 33-43 km/hod (podla tempa hudby) na zatazi 5 z 8 stupnov. prejdem tych 25km.. v priemere.. a computer na stacionarnom mi ukazuje, ze spalim 450kcal.. tak nechapem, ako vam moze ukazovat tolko vela na tak malej zatazi a case.. nie je to hlupost? asi to bude fakt udaj v kj nie kcal
inak akou rychlostou cvicite vy? a kolko km prejdete? :-)

januliacik

a mna nejak boli zadok po vcerajsom cviceni..ma trochu tlaci ta sedanka...hmmm, je to normal alebo chyba vyrobku..alebo je chyba vo mne:o)