som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

xixixixixix

podla mna hlada ine zeny na zoznamenie a sex takze tod moj nazor zena vyciti co muz ocakava .a myslim ze si tu uz nasiel miksinu ale ta ho natahuje aby si ho viac ziskala tym ze si pise z baradu tak vyvolava u dusana-damiana tak trochu viac vzrusenia alebo neviem a preto to miksi dava takto najavo ze pisala rp baradu ved on to uvidi tak naco to zbytocne pise sem aby to zbadal dusan?haha tak preco potom pisala damianovi ze ide na pokec ?asi lebo chce opapakat dusana aby mal väcsi zaujem .my zeny to pozname ako na to takze potom sa iba klamete.no ja keby som chalan a toto by mi spravila dievca ktoru chcem ze by predomnou flirtovala z inym tak potom ahoj dievca o taku babu nemam zaujem tak mozno na sex ano ale vstah s takou stetkou nie na to su ine zeny dobre zase:)))takze zdar

maxtina

nechce sa mi citat celu diskusiu, naco aj tak neviem ci ti toto uz niekto napisal..ja mam len neodbytny pocit ze si postarsi pan co sa proste potrebuje pochvalit aky je kanec, a popri tom mozno si len pes co steka a nehryze..Inak v tom ze ti je zena verna..zapamataj si jedno-zena sa o manzelovej nevere dozvie vzdy, skor ci neskor. Manzel sa o tej zeninej nemusi dozvediet nikdy :))Pekny den prajem

dddd

tak niesi to ty koho som myslela prepac ak som urazila.no pri nitre poznam adama lpreteho-modra ziara ten spevak a je mnam

damian

ved som na PN.tak mi je dlho doma aj si robím dake adm.roboty na PC aj sem tam popišem,inak byvam v Nitre,ale to už prezradzam asi dost vela ale ved nitra má veľa dušanov aj takých ako ja.

puma.

ani neuveris ale vedela som ze si dusan:))) mozno si to ten koho myslim ale to je asi mala pravdepodobnost si z trencianskeho kraja.a povedal si ze uz nenapises?a co uz si sa polepsil?