som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

jozifek

aj ja si myslim to iste co ty aatgw.miksi ty si devka? ved to je zenaty muz?ale ako vidim tebe to neroby problem kludne by si sinim chcela do postele :))) je to tak smiesne.a dusan je hnus tory si nemoze majst milenku absolutne tak preto tak hmmm miksi uz si ho videla toho dusana?

miksinka

damian,ty chudatko!normalne ta z tvojej temy vyplasili!ale ved sa tu sem tam mrkni,no!!!
dakujem za tvoje prianie,neboj,ziadneho cudzinca nechcem,len takeho dobreho slovaka!!!takze vydat sa pridem domkov!
a ty sa polepsi!!!!!!!

damian..

giv takéto útoky mám najradšej,mňa ked niečo nezaujíma alebo to vyslovene odsuzdujem tak na to ani nereagujem-ak si myslím že je to pod moju úroveň.adinka nemám vôbec môj tip páči sa mi taká tkorá má svoj šmrnc ,pohľad povie svoje...no a mala by byť komunikatívna, ale tak aby bola na úrovni,na slovensku máme veľa pekných aj múdrych žien. len okolie to nevi občas oceniť.(no nie som dokonalý pekné sú tie štíhlejšie..tak akurát).DIEVčATá tak ja tu dočasne končím.ale bolo mi tu s vami fajn s niektorými.AHOJ MKSI maj sa fajn v tej cudzine nieže ťa tam očarí nejaký nemec prídi pekne domov sa vydať.

adina

Damian, aké ženy sú tvoj tip? Sú podobné niečím Tvojej manželke alebo naopak vyhladáš protiklady. Stalo sa Ti niekedy, že si sa aj zamiloval /okrem manželky kedysi samozrejme/, alebo ide iba o sex a bodka.

giv

suhlasim.
mozno je to tak,ze to tvoja zena zatial mlcky trpi.mozno vidi pohlady susediek,ktore si o nej sepkaju,lebo to moze byt tak,ze je to verejne tajomstvo,iba ty si myslis,ze o tom nik nevie.vobec ti nevadi,ak toto je pravda,do akej pozicie si svoju zenu postavil?aku chuderku si z nej urobil-nemyslim po hmotnej stranke. to nie je vsetko.si rad,ze sa zeny tak ku tebe spravaju.beries to ako ospravedlnenie,hoci vskutocnosti ty mozes rozhodnut,ci s nimi pojdes alebo nie.prajem ti,aby si sa dockal odplaty.a aby ti nakoniec ostal len taky zivot,ktory si zasluzis a ktorym ublizujes najdrahsej osobe.mozno uz davno nie je najdrahsia,ze!mali by ti prat a wc umyvat milenky.

bulinka

Zaujímavé, ako dlho sa dokáže udržať debata na tému "nevera"... damian, môžem sa Ťa opýtať: "Tvoja žena netrpí?", ja som trpela dlho, ale potom prišiel deň, keď pohár trpezlivosti pretiekol a bol koniec. Darmo chodil, prosil, plakal....pomsta je sladká...a teraz vravím len jedno: "Nikdy mi nebolo lepšie...." (ako teraz)