som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

cha cha

takze zart a takto vo fore hmhmmmmm dnes je taske verit zene :))) ta xixixi myslim ze mala pravdu o tych zenach hmmmm ://// je mi zle

luki lak.

ach miksi precitaj si tvoj prispevok ,kde si pisala ze sex by si snim dala takze prosim njprv si poriadne premysli v hlave naco ides odpisovat

miksinka

mila aura,dusana ci damiana som nevidela,ani ho nepoznam...ked ta to tak velmi zaujima...
a vy ostatni,ktori nie ste v obraze,ja SAMA som damianovi napisala,ze sa ma polepsit a ze sa mi tiez nepaci,ako svoju zenu podvadza...
to,ze som sa s nim bavila cez net,neznamena,ze som "schlampe"
vobec nemate ponatie,co znamena slovo "FORUM"

luki lak

no jasne s tym suhlasim :))) a dusan ked si povedal ze na sk su aj pekne inteligentne zeny mpzes povedat kde:)))? viem ,ze su tu pekne dievcata ale nie mudre .viem ze su tu mudre dievcata ale nie pekne:)):.a miksi je podla teba chytra zena? ked si zahrava zo zenacmi?tak potom slovenku nechcem:))

egal miksi

miksi mozem nieco? co pracujes ked si tu rano ci vecer ?klames !nikde nepracujes a si na sk miksi .also küss du schlampe.heheheh