som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

Aťa

Damian, ja nebudem na Teba utocit, len sa Ta spytam...ako sa citis, ked prides domov od nejakej inej? Bez problemov sa pozries manzelke do oci? A este ma napadlo.... keby si zistil, ze Tvoja zena ma niekoho ineho...ako by si zareagoval a najmä, ako by si sa citil?

xyz1

Ja by som ta vykopla z domu ... a potom by si sa pekne uvedomil...

Opytam sa ta,mas vobec zaujem to tvoje `podvadzanie` ukoncit ked sem pises? Alebo len si chces vypocut nazor nas druhych!!!

Tak ako JAJA pise, uvedomujes si ako velmi svoju zenu zranujes? A to co pises ze `manzelka si uz zvykla` sorry ale to co je za blbost? Na to sa neda zvyknut,... a ked si myslis alebo sam seba ospravedlnujes tym ,ze vsak financujes rodinu tak mas na to narok, tak potom si uuuplne prizemny clovek.

Keby si mna stretol a zbalit...a dozvedela by som sa ze mas zenu a deti..isla by som s tebou a ver tomu,ze to by bolo posledny krat co by sa ti postvil, lebo uz potom by si `ho` uz nemal!!!

mimko

ja mam takú kamošku tiež ma doma takeho "playboja" on je tiež taký,že mu stačí na ženu len pozrieť a už je jeho.a tiež mu to toleruje,vraj kde by šla.