som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

damian

až teraz som sa dostal ktej lejlinej otazke. ja mam hodinky ake to nieje nič "malé" este ma napadlo že v praci na stole mam sloníka-taký hýčik, ale viem presne kedy a od koho. aj dobrá voda po holení nie je zlá..

damian

no tá dáka premúdrelá... miksi hadam by si ma chcela ked ma takto poznaš. si mladá nekaz si život so ženáčmi.aj ktovie či by sme si do oka nepadli..jeden nikdy nevie.

damian

adinka som v znameni Leva no a darčeky?ja si veci kupujem sam, takže čo sa týka takých maličkostí nezaujíma sa o to doma nikto.dočo mám v práci v kanc.a najradšej dostávam nejaké vínko,ale takú lepšiu kvalitku. no a nie každá mi hned dary kupuje to skôr ja -ved oni mi dávajú viac...

adina

Damián, prekvapilo ma, že si prezradil svoje meno a bydlisko /nie že by Ti niečo hrozilo/. Nečítam celú túto diskusiu, tolko moralizovania nemusím. Sme úžasný čestný národ - neuveriteľné. Aké si znamenie?
Škoda, že si neodpovedal na otázku od Leily. Spýtam sa ešte raz ja /aj mne by taká rada pomohla/ Máš doma od niektorej milenky nejaký darček, o ktorom tvoja žena netuší, resp. nenapadne jej jeho pôvod?

xixixixixixixixi

no baby maju viac menej talent na krasu atd ale vedia aj dobre zvadzat a popri tom zranit-alebo spravia vsetko preto aby dosiahli co chcu