som chronicky neverný

Príspevok v téme: som chronicky neverný
damian

ahojte!le náhodou som sa sem dostal a vidím,že vcelku ma to zaujalo.môj problém je,že nedokážem byť verný.Som 20 rokov ženatý svoju ženu mám rád,je to dobrá mama i žena.mal som množstvo mileniek a stále mám.nie som nič extra,taký normalny chlap.tie baby sa mi niekedy ponúkajú samé.o niektorých manželka aj vedela,už mi to ani nevyčíta,asi si zvykla,alebo čo-nerozoberáme to.mám prácu pri ktorej často cestujem,tak sa vždy niečo nájde.žena odo mňa nechce odísť má pri mne všetko ona aj chlapci(19,16)poznáte niekto takeho muža?

miksinka

no jasne,chalani...to som si myslela...ze som sa vobec pytala...tetuska mi prave vyhliadla take nove..zlate....kratke...tak vas asi posluchnem...a komu idem?moja mamca je krstna jednej slecne...a ona sa vydava...neisla by som tam,len kvoli mamci...a este ze budem mat brat za partnera...dufam!

baradu

miksi, jasne, ze kratke, co najkratsie :-)

damian, asi mas nejaku charizmu, to asi ani nezavisi na vyzore, ktovie?

miksinka

tak bez sexu byt mozes ale ved sa to da aj bez namahy.....co ty nato???
a nieco v sebe musis mat,ked tak baby na teba letia...ja si ta viem zivo predtavit...:)))

miksinka

damianku,ja som z vychodneho slovenska a vzhladom na to,ze som v zahranici...keby ze som napisala svoje meno,(dost ludi ma tam pozna)tak vedia o koho sa jedna!uz som tu o sebe dost popisala...tak len preto!

damian

baradu,ja ti naozaj neviem,to už na str. škole ma všetky chceli.niekedy sa tomu čudujem sám, ked sa mám objektívne zhonotiť som 185/90 prešedivelý modrooký pán. snažím sa byť vždy slušný,ale to je asi normálka vždy chcem aby boli všetci spokojní.viem byť emptický.

baradu

sory, ze to tu prerusujem, ale damian, ty si fakt dobry, vies ako na zeny. normalne sa aj od teba nieco naucim. ako to robis, clovece?
ty zbalis babu aj na to, ze si neverny. dokonale

damian

viem povedal mi to primár, doslova že bez sexu,aspoň 6 týždňov.no ale potomto asi bude SUPER. no čo už niečo vydržím...prečo nechceš poedať svoj meno?ved dušanov veroník,beatiek aj janiek...je plné slovensko!odkiaľ si?ja z nitrianskeho kraja.